Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak irogat a volt nője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak irogat a volt nője nekem ugy tünik hogy ő vissza akar irni bár nem teszi :/. Azt mondja mindennél jobban szeret de valahogy már 1p et nem bírok ki sírás nélkül mit tegyek tul parázom szerintetek a dolgokat vagy micsoda? :S

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
írj te a ringy_nak! am mit parázol? akit lehet vinni azt úgyis viszik!
2012. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja neked kéne ráírni :D az a legjobb
2012. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyet mondok neked a női megérzésnél nincsen rosszabb, én is ilyet éreztem mikor megcsalat a pasim.
2012. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem már elégsok rossz megérzésem van ... :/. csak az a baj hogy én anyira nagyon szeretem a barátom .. ő a mindenem .. és ez annyira zavar .. hogy már nemtudok mit csinálni nagyon rossz :/
2012. aug. 15. 09:20
 5/6 okoska31 ***** válasza:
100%

Ajánlanék Neked is, meg sok más nőnek (és pasinak is) egy új módszert:


Mi lenne, ha nem a másikkal, a konkurenciával törődnél, hanem Te adnál még többet a párodnak?


Sok esetben működne a dolog: nem távol kell tartani az aktuálisat, hanem azt kell elérni, hogy leperegjen a párodról bármilyen kezdeményezés, mert semmi hiánya nincs.

És az olyan partnert szeretni is könnyebb, aki mindent megtesz - és megtenni is érte könnyebb mindent.


32F

2012. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"már 1p-et nem bírok ki sírás nélkül"


Vagyis egy túlzottan érzelgős, hisztis csaj vagy. Lehet, hogy emiatt fog otthagyni, és visszatérni a másikhoz, ha ő izgalmasabb.

2012. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!