Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy régóta voltatok/vagytok kapcsolatban és szeretitek is egymást de néha azt éreztétek kipróbálnátok mással is milyen lehet?

Figyelt kérdés
Én sokszor vágyok másra is de eközben szeretem a párom :) 19/L
2012. aug. 16. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom első pasi, különben tudnád milyen mással. Nos igen, ezért kellemetlen elsőre megtalálni a tökéletes párt :)
2012. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ö igen talált...akkor ezért is érezhetem ezt párszor. Persze csak gondolok rá nem teszem meg :)
2012. aug. 16. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:

6,5 éve vagyok párommal, éreztem ilyet. Semmi köze ahhoz, hogy hányadik kapcsolat, egy idő után más lesz a meglévő kapcsolat és természetes, hogy előfordulnak ilyen érzések, gondolatok, megszokjátok egymást, hiányzik az új, a régi kapcsolat eleji érzések. (volt egy 1 évig tartó kapcsolatom is)

Más kérdés, hogy megcsalni sose fogom párom.

22/L

2012. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. 3éve vagyunk együtt, és van amikor picit elhanyagol, vagy haragszom rá, és a rózsaszín ködből felocsúdva meglátom van még más rendes srác is. Persze egy kis kalandért nem adnék fel egy ilyen jó kapcsolatot
2012. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19/L
2012. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végülis akkor ez teljesen normális érzés :)
2012. aug. 16. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!