Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyek ellen? Ha igen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyek ellen? Ha igen hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

A kérdésem fura . Már 30 felett járok és soha nem volt barátnőm alkalmi kapcsolatom sem . Nem voltam randin soha. Nem azért mert meleg vagyok hanem azért mert úgy érzem(tem )nincs szükségem senkire . Nem akarok családot, a testiségtől pedig idegenkedem. Így szex hiányát sem ismerem. Tudom , hogy miért alakulhatott így , rossz gyerekkorom az oka.Egyébként is szerintem kicsit már szerintem elkéstem ezekkel. A munkatársaim , barátaim manapság és régebben is hangoztatták ez csupán mese magammal szemben . Azaz csak megpróbálom elhitetni azt magammal , hogy jó így nekem .Szerintük igenis szükségem volna valakire. Az igaz ,ha valaki kezd tetszeni tudatosan kerülöm ,hogy ne alakuljon ki semmi köztünk .Korábban ezzel nem foglalkoztam , manapság már jobban .

Lehet ebben igazság?

Valaki hasonló cipőben?

Hogyan változtassak ezen?


Egy iszonyúan önbizalom hiányos és kishitű , zárkózott ffi várja a válaszokat.


2012. aug. 16. 16:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegyek ellene? Elírtam az első mondatot.
2012. aug. 16. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Aztírod, hogy a rossz gyerekkorod az oka. A gyerekkorodban ért traumákat, onnan eredő lelki problémákat kéne feldolgoznod. Kezdetnek én elmennék egy pszichológushoz.


Az ember társas lény, hidd el, hogy jobb kettesben. :)

2012. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
30 vagy? Azt hiszem az elpazarold időt már sehogy nem fogod tudni behozni.
2012. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
33-dik
2012. aug. 16. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Visszapörgetni az időt nem tudod, dde elkésve sem vagy.

Húgom vőlegénye is ennyi volt mint te, amikor megismerkedtek. Holnapután pedig összeházasodnak:)

2012. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!