Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem jó a párom az ágyban és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a párom az ágyban és nem is erőlteti meg magát, hogy ez változzon. Jogos, ha megcsalom?

Figyelt kérdés
1 hónapja viszonyom van valakivel, aki fergeteges az ágyban. Nem furdal a lelkiismeret, mert én mindent bevetettem a páromnál, hogy színt vigyek a szexuális életünkbe. Ti csalnátok hosszútávon a párotokat? Elmondanátok neki?
2012. aug. 16. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Válts párt. Ez még a megcsalásnál is egyszerűbb, és kevésbé megalázó is a másik fél számára. Ha nem erőlteti meg magát akkor meg főleg hagyd ott.
2012. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az a legjobb megoldás, ha szét mész a pároddal... ilyenek után neki is és neked is jobb lesz
2012. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szakítasz vele? Nem lenne egyszerűbb?
2012. aug. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemel annyit, hogy normálisan, felnőtt módjára lezárd ezt a kapcsolatod?

Vagy csak arra használod, hogy eltartson?

2012. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Én is arra gondolok, valószínűleg pénzes az ürge...nehéz a zsétől megválni. A másik meg k*rógép, de csóró. Nehéz az élet :DDDDDDDDDD
2012. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régen nem hallottam ekkora ótvar ribancot itt nyilatkozni.Most már értem,hogy tényleg a butaság,és a nemtörődömség a ribancok létezésének oka.Igazán sajnállak,hogy fel sem fogod a dolgokat.
2012. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

De most a többi hozzászóló honnan tudja, h lány a feladó?

Egyébként én fél évig csaltam az exemet a számomra tökéletes pasival (akiért még mindig megőrülök), aztán a tökéletes kivágott és megszüntetett velem minden kapcsolatot. Azóta is szenvedek, de ez járt nekem, mert szemét voltam!

Ebből csak te jöhetsz ki sz*rul! Élvezed egy ideig, aztán a karma visszavág ... Én már csak tudom! Időben ki kellett volna dobnod, és nem bántanod, mert az élet ezért még jól pofon fog vágni.

2012. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Mondd Istenem, miért nem az ilyen idióták lesznek rákosak??
2012. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csalnám meg. Nem látom a hazudpzádnak az értelmét. Nem azért lennétek együtt, egy pár, hogy egymásnak mindent elmonhassatok? Ha valakivel sz*r a szex, és ezt még csak meg sem tudod beszélni vele úgy, hogy legyen foganatja, akkor mi tart benneteket egymás mellett?

Szerintem megcsalni valakit nem jogos, tök mindegy, mit követett el. Azzal nem bizonyítasz semmit, csa homokba dugod a fejed és elodázod a megoldást.

2012. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!