Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mennyi az esély arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyi az esély arra ha szerettek valakit és minden rendben van a kapcsolatotokban és külön mentek buliba hogy megcsaljátok a pasitokat?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretek valakit akkor nem csalom meg. 16L
2012. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Semennyi. Nem azért vagyok valakivel, hogy megcsaljam.

21N

2012. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem elég nagy az esélye, még ha szereti is, iszik és elfelejti egy csók erejéig...

Talán ma este megy a barátnőd buliba?

2012. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0% nálam
2012. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

semennyi. minden rendben van velünk és szeretem.

hülye egy kérdés ez.

2012. aug. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
inkább alkohol mennyiség! úgy írd mert bármennyire is szereti a párját egy nő!! nőröl van szó...nekik van az a szint ahol már sz*nak bele mindenbe.
2012. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki szereti őszintén a párját, akkor nem csalja meg, főleg ha még minden rendben is van...

Ha tudnád hányszor buliztam már külön az évek alatt, és ittam is sokszor, nem is keveset, és mégse csaltam meg soha, még a megcsalás közelébe se kerültem, pedig próbálkoztak elég sokan. Szóval ez baromira nem alkohol függvénye.

Persze vannak gyenge emberek, akik erre fogják, de ha közelebbről megnézed az ilyen emberek kapcsolatát, tuti hogy nem volt minden rendben, vagy már alapból nem is szereti a párját, csak jobb mint a semmi alapon, vagy éppen megszokásból van vele...

Szóval az esély a kérdésben vázolt esetben nulla százalék.

Viszont egy átlag kapcsolatban azért esélyes lehet, bár ott tuti nincs minden rendben.

2012. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Látszik, hogy a #3-as és #6-as válaszoló férfi. :)
2012. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
holnap megyünk majd külön, megbízom benne csak gondolkodom ezen is,azért kicsit megnyugtató hogy páran ezt írtátok :-)
2012. aug. 17. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:

Semennyi.

De külön se bulizunk, szóval így még jobban nulla az esélye. :D

2012. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!