Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 8 hetes uh-on rendben...

Ha a 8 hetes uh-on rendben volt minden és szívhang is volt akkor már nagy az esély, hogy nem lesz gond?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsán hangzik a kérdés, de eléggé aggódós vagyok.

9hkm


2011. jún. 14. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos gond bármikor adódhat:-( Én is aggódós kismami voltam. Úgy álltam hozzá, hogy velünk nem lesz, nem lehet gond. De azért végig aggódtam kicsit. Kitartás és szép babavárást!

7 hós pici lányka boldog anyukája

2011. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is épp 9 hetes vagyok.

Először 5 hetesen voltam,akkor még üres petezsákot láttunk.

Utána végig izgultam a 3 hetet a 8 hetes vizsgálatig,hogy lesz-e lakó,és minden oké lesz-e vele.

Lett,és minden oké.

Most meg indulhat a következő aggódási szakasz a 12. hétig,mert akkor veszi át teljesen a méhlepény a táplálst,az egy kritikus pont.

De valamiért a 8 hetes UH-t én is forduló pontnak éreztem,azóta egy fokkal nyugodtabb vagyok.


De amíg a baba ki nem bújik épen és egészségesen,addig mindig lesz min aggódni.

Nekem már van egy kislányom,és elég sok minden történt velem az első terhességem során,úgyhogy próbálok ezekre nem is gondolni....


Boldog babavárást neked!

2011. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En most vagyok a 8adik hetben,allandoan hanyok,es nem birok enni,es mindig azert idegeskedek h egeszseges legyen a baba,kozben dolgozom,majd le esek a szekrol,mert ehes is vagyok,de nem megy a kaja,kivagyok,nem tudom meddig tart meg ez az allapot:((allandoan csak fekudnek.
2011. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!