Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki tetszik, de nem merek felé közeledni. Edzőtársam, nem beszélünk sokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy velem egyidős srác együtt járunk edzésre. idáig nem beszéltünk, tudomást se vettem róla. A nyári edzőtáborban viszont megtetszett. Próbáltam vele szóba elegyedni, de nehéz, elég félénk lány vagyok. Egyik edzésen az edző körbejárt és kérdezgettet a sporthoz kapcsolódó dolgokat. én nem tudtam válaszolni, de a srác súgott nekem. Lány edzőtársaim azt mondták, hogy Ő sose segít senkinek. Én az átlaghoz képest alacsony lány vagyok és ez valahogy szóba jött és meghallotta, azt mondta, hogy tök normális a magasságom, ne foglalkozzak vele. Szeretnék hozzá közelebb kerülni többet beszélni, de nem tudom, hogy csináljam, sose volt még pasim. Kérlek segítsetek és értelmes válaszokat kérek!

15/L



2012. aug. 18. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg hogy segíítsen mert valmi nem megy amit edzésen gyakoroltatok...
2012. aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj meg egy kicsit érdeklődni róla, hogy mit szeret csinálni [sporton kívül], ha valami gyakorlat van edzésen, akkor próbálj meg vele párba lenni, stb.
2012. aug. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy például megkérdezed,hogy mikor lesz meccs(ha jártok),és utána kérdezel tőle szokásos dolgokat,ami csak jön :)

15/L

2012. aug. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2012. aug. 18. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!