Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja ezt, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt, mi ezzel a célja? Igyekszem nem túl bonyolult lenni! Szóval van egy srác, aki tetszik nekem, egy hónapja beszélgetünk, ő csak szexet akar tőlem, legalábbis eddig ezt állította.

Figyelt kérdés

Egyszer taliztunk, akkor nem feküdtünk le egymással. , majd volt köztünk, egy hét mosoly szünet, mert én többet akartam volna, nem csak kalandot. Kb. két hete megint jóba lettünk,de akárhányszor alkalma lett volna találkozni,mindig "közbe jött valami". Viszont ha beszélünk,állandóan azt hajtogatja mennyire szeretne lefeküdni végre velem.

Miért csinálja ezt? Mert ha nem akar tőlem semmit,akkor meg minek húzza az agyam??


2012. júl. 10. 20:12
 1/4 Csegi89 ***** válasza:
100%
Felesleges a kérdésed. Ő csak meg akar dugni. Pont.
2012. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szakítsd meg vele a kapcsolatot, majd talál valakit talán akit nem csak meghúzni akar. te meg ismerj meg új arcokat.
2012. júl. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű a helyzet, igencsak naivnak és butának kell lenni ahhoz, hogy ezt ne lásd. A komolytalan szándék minden jelét produkálja ez a srác, még csak nem is haragudhatsz rá! Meg is mondta, hogy mit akar, közben egy időre kifogásokat talált ki, hogy miért nem találkozik veled, majd ismét megmondta, hogy meg akar fektetni.

Most komolyan nem értelek...

Mit nem értesz?

20/l

2012. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na,úgy tűnik hülyén fogalmaztam. Szóval előre megmondta,hogy csak kalandot keres...,és bár én nem vagyok ilyen tipus,de tetszik a srác,és úgy gondoltam nem kell túl ragozni a dolgokat. Egy hosszú kapcsolaton vagyok túl,ezért úgy voltam vele,miért is ne. Csakhogy mióta ezt tudja is,azóta ha beszélünk húzza az agyam..,de mégsem tesz semmit. Ha valóban le akar velem feküdni,akkor meg miért ez a változás?
2012. júl. 10. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!