Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után ti hordtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti hordtátok azokat a dolgokat amiket az exetektől kaptatok?

Figyelt kérdés

pl ruha vagy ékszer.


én kaptam tőle egy ezüst karkötőt, nagyon tetszett, de mióta szítottunk nem bírom felvenni.


2012. aug. 18. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem is tartogatom.
2012. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tesóm kapott egy kis karkötőt vagy mit, vissza akarta adni, de nem vette el a csávó. Utána beadta a zaciba :D

Add be te i, vagy add oda valakinek.

2012. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, én pl kaptam több táskát is tőle, amiket a mai napig is használok

kb 2,5 éve szakítottunk, ma már ezek a dolgok számomra nem bírnak eszmei értékkel, csak a használati tárgyat látom bennük

2012. aug. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ékszert nem kaptam tőle, max olyan dolgokat, amit pl asztalra ehet kirakni. Azokat egy dobozba raktam. és ment a szekrény mélyére.

De kaptam tőle csomó pólót, inget, tök jó cuccokat. Na azokat hülye lennék nem használni többé:D Nincs kiírva rá, hogy kitől van, és ahogy valaki itt írta, már eszmei értéke sincsen. Csak egy jó kis ruha:)

2012. aug. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legutóbbi exemtől kaptam néhány ékszert... egyelőre nem tűröm mag magamon őket, de idővel szerintem hordani fogom őket, mert nagyon tetszenek és illenek hozzám. Csak egyelőre túl fájdalmas egyáltalán rájuk néznem... =)
2012. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg ajándékot kaptam tőle még anno.Ezekből csak egy arc szeszt tartottam meg,a többit eldobtam a kukába. jó helyen van. Mehet újrahasznosításra.
2012. aug. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki nem dobnám,mert mindegyik egy emlék.(polcra kirakható csecse-becsék,ékszer,fényképek(ez utóbbi el van rakva egy dobozba a szekrény tetejére)...

Jó pár év múlva van mire visszaemlékezni.

Én hordom azt a gyűrűt amit a legelső páromtól kaptam már 8éve szakítottunk,nincs eszmei értéke számomra.

2012. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!