Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hódít Kelet! Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hódít Kelet! Beleszerettem egy kurd fiúba. Tapasztalatok, ötletek, javaslatok?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, eleinte sokat beszélgettünk, azt mondta, bejövök neki, türelmesen várt, hogy camozunk, de nekem nem volt camom...aztán egy fél évre megszakadt a kapcsolat, barátom lett, aztán megint elkezdünk levelezni..Szerintem neki csak tetszem, de én többet érzek iránta.
2012. aug. 18. 10:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen, muszlim, de a keresztények között is van mindenféle.
2012. aug. 18. 12:22
 12/19 anonim ***** válasza:

Azért egy kurdot "letöröközni" körülbelül olyan, mintha egy székelyt románoznál le... Ebből is látszik, hogy nem nagyon vagy képben az ottani dolgokkal, és ebből komoly konfliktusok is adódhatnak.

Inkább keress egy magyar srácot, ne pedig egy eleve halálra ítélt távkapcsolatra pazarold az időd. (Arról nem is szólva, hogy ki tudja, hány lánykának irkál még a srác ill. hogy van-e barátnője, aki mellett csak szórakozik pár lánnyal). És azt se zárjuk ki, hogy az érdekházasságra és EU-s állampolgárságra/zöldkártyára utazik...

2012. aug. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nagyon is tisztában vagyok a török-kurd konfliktussal, és nem nevezem őket töröknek, mert nem azok, és haragszanak is érte rendesen.
2012. aug. 18. 14:01
 14/19 anonim ***** válasza:

Akkor a 10:51-es kommentet ("Nem arab, hanem török") a Kérdező hasadt elméjének egy másik személyisége írta...


De ez nem változtat a lényegen. Úgyis csak távkapcs lenne a dologból, aminek semmi értelme. És szintén nem zárhatóak ki a korábbi (#12-es) hozzászólásom végén leírtak.

2012. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Abban az értelemben irtam, hogy Törökországban él, és nem valami arab országban, mivel ott is élnek szétszórtan kurdok...
2012. aug. 18. 14:50
 16/19 Lol? válasza:
Jaja, a kurdok nem törökök, Egyebkent en török vagyokes eletemben nem lattom lyan törököt melynek 1nel több felesege lenne, am. muszlim vagyok es vallasilag neki nem lenne szabad egy mas vallasu emberrel jarnia, söt egyaltalan jarnia se szabad
2012. aug. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Elfogadjuk egymás vallását, ebben nincs gond :)
2012. aug. 20. 12:10
 18/19 Lol? válasza:
:) Úgy értem hogy, "tiltva" van, de azért többsége csúnyán mondva leszarja.Már láttam 12 éveseket csókolozni :)
2012. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hol él a fiu? Hol találkoznátok? Házasságról volt már szó közöttetek?
2013. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!