Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a főnökömbe, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe, de van barátom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem csak egy fellángolás, még sosem éreztem ilyet azelőtt. Egyszerűen minden tetszik benne, és nagyon hasonlóak is vagyunk. Viszont egy 4 éves (eddig jól működő) kapcsolatot sem dobnék el. Kétségbeestem! (26L)

2012. aug. 13. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha nem dobnád el a kapcsolatod meg is van a válasz...
2012. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Fizetés emelés gondolom jól jönne...válaszd a főnököd
2012. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajj...:(


Hát valóban nehéz szituációban vagy, de amint azt már írtad is, a 4 éves kapcsolatod számodra sokkal fontosabb, mint az "új". Szerintem próbálj meg csak a párodra koncentrálni, és az "új" érzéseddel ne foglalkozz! Hidd el, a feledés homályába fog veszni, csak adj időt magadnak és persze a párodnak is!


Sok szerencsét kívánok Neked! :)

2012. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
4%

Szeretkezz félre egy kis fizetésemelésért!!

Hidd el, megéri!

2012. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%
Hagyd ott a munkahelyed. Ne akard átépíteni máshova. Meg ahhoz gondolom komoly mérnökök kellenek, ha nem akarnád ott hagyni, hanem mondjuk az Erzsébet híd lábához szeretnéd átépíttetni. Az komoly beruházás, meg ugye alapanyag, melósok, útlezárás stb.. Az túl bonyolult, szerintem hagyd ott a munkahelyed ahol van.
2012. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Idővel valamelyik férfi iránti vonzalmad csökkenni fog. Egyszerűbb lenen az életed, ha a főnököd iránti vonzalom járna így, de hát az élet nem egyszerű.

Addig is, ne igyál sokat a céges bulikon, és tartsd meg magadnak ezt az információt, ha nem akarod, hogy mindenki tudomást szerezzen róla.

Főnök egyébként szabad préda?

2012. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom nincs senkije. Igazából az érzéseim ijesztenek meg legjobban, főleg, hogy ilyen erős érzelmeim soha nem voltak a barátom iránt. De már 4 éve együtt vagyunk és ő a legjobb barátom, mindent megbeszélünk, nem akarom megbántani. A másikból meg kicsi az esély, hogy lesz valami, meg ha igen, akkor is milyen áron...

Van rá esély, hogy ez az egész elmúlik és minden olyan lesz, mint régen??

2012. aug. 13. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Esély szinte mindenre van, nem kell pánikolni.

Ez volt az első megkísértés a kapcsolatodban? Ha túljutsz rajta a következőnél már tudsz mire alapozni, ha nem, legalább időben kiderült.

A barátod mellett szól szinte minden racionális érv, a főnököd pedig a fantáziádat izgatja, neked kell tudnod, melyik a fontosabb.

2012. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az erős érzelem mindig csak illúzió. Később te magad is belátod, ezért kapott az ember agyad, használd.
2012. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:

Van egy barátod, mert úgy alakult, ha jól értem, most ismerted meg, mi a szerelem.

A többi nem érdekes.

Szerintem az érzelem fog győzni a megszokás felett!

2012. aug. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!