Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom és köztem 2hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom és köztem 2hónap korkülönbség van. (ugyan abban az évben születtünk) én március 14. én Ő május 19. én született. Szerintetek nem gáz hogy idősebb vagyok nála? 16L

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát nem.
2012. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam, hogy valaki ilyenről is rák fel kérdést. :-D Nem gáz. ;-)
2012. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kitalaltam egy jatekot. Legkozelebb mikor osszeulunk a haverokkal, elolvasuk itt az elso 15 kerdest es ahanyzor szerepelnek a gaz vagy ciki szavak iszunk egy shot-ot. B@sszotul elegem van mar ezekbol a tinipi.csas kerdesekbol8-|
2012. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

bocs hogy kiváncsi voltam mások véleményére,amikor az osztálytársaim közül többen kiröhögtek emiatt.

a normális válaszokat köszönöm :)

2012. aug. 16. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
mit számit az a 2 hónap.....egyáltalán nem gáz. ha azt mondod hogy 2 évvel idősebb akkor is kiröhögnek. Bármibe bele lehet kötni.
2012. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Őszintén mit foglalkozol vele, hogy másnak mi a gáz és mi nem? Te annak érzed? Ha igen, na akkor baj van... Én és a párom között több mint egy év van és én vagyok az idősebb. Anyu mondta nekem, hogy "de hááááát idősebb vagy nála!" (azóta mondjuk semmi baja nincs vele :) ) Köszönjük szépen nagyon jól megvagyunk! Csak régi módi volt az amikor a férfinak "kellett" úgymond idősebbnek lenni. Az a két hónap meg szerinted a boldogságotok útjába kéne állnia? Ugyan! Sok sikert a kapcsolathoz :) 23/L
2012. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Értelmetlen beidegződés, hogy a fiúnak mindenképpen idősebbnek és magasabbnak KELL lennie a lánynál... Szerencsére ez már valamennyire halványult.

Az osztálytársaidat én a helyedben szemberöhögtem volna, amiért ilyen unalmas az életük, hogy a ti "óriási" korkülönbségeteken lovagolnak... :)

17/L

2012. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Figyu, ha ennyire izgat, mint mondanak az oszt.társaid, akkor rúgd ki a pasit és megoldódik a problémád. De én azért meggondolnám a dolog.
2012. aug. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

én sem gondolom gáznak,csak fájt hogy többen "csúfoltak" emiatt.

köszönjük szépen,aranyos vagy :)

köszönöm a válaszokat :))

2012. aug. 16. 14:45
 10/11 anonim ***** válasza:

az én barátom egy NAPPAL fiatalabb nálam.... annak idején minket is kiröhögtek hogy idősebb vagyok a pasimnal mégis egy osztállyal felettem járt (nem buktam)

szerintem ezzel semmi baj nincs hisz rosszabb ha 2 év lenne köztetek (bár az idő múlásával már 5 év se lesz sok) megértem a barataid miért cikiztek a 2 hónap miatt de nyugi nem haj az ..... (bár nekünk az 1 napot 3 évig mondták)

2012. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!