Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fizet a pasi az első randikon sem-Kihaltak a gáláns férfiak?

Figyelt kérdés

Első randiknál tartunk. Észrevettem többször, hogy nem szívesen hív meg. Mivel még teljesen nem ismerem a körülményeket, ezért igyekeztem úgy intézni, hogy ha elmegyünk valahová, lehetőleg egálban legyünk a fizetéssel.Ha ő meghív, a következőt én fizetem.


Legutóbb táncolni mentünk. Megkértem tegyen el némi pénzt -pénzemet- a zsebébe, mert nem akartam magammal vinni a táskát. Végül ittunk valamit-amit ezek szerint én fizettem-és maradt egy ezres, amit ő nagylelkűen eltett magának, és megtartotta.Konkrétan aznap este keresett rajtam egy ezrest.

Én tudom, hogy mindennek van határa, és egy nő se legyen pofátlan. De tényleg ilyen világot élünk,ha egy nő pasit akar,akkor még fizessen is? Vagy talán ez sarkalatos eset,és a személlyel van a probléma?


Hiba nőként azt gondolni, hogy egy férfitól törődésnek számít ha gáláns?-És újra kihangsúlyozom, hogy mindennek van határa, a lehúzás is gáz.



2012. aug. 18. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Csak azzal a személlyel van probléma...
2012. aug. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe jutott-e vajon, hogy lehet, hogy nem férfi szeretne lenni valójában, csak elnyomja az igazi vágyait? :D


Szerintem Benned van a hiba, mégpedig ott, hogy kussolsz még akkor is amikor már régen megszólalt a belső vészjelző és mosolyogsz amikor azt érzed, hogy Rádlépnek. Én visszakértem volna a visszajáró ezrest és leléptem volna, viszlát, és kösz a halakat. Vagy ez egy ilyen rafinált terv része, ilyen módon szégyeníted meg, hogy nem is tud róla? Mert akkor viszont jól csináltad, csak így tovább!

2012. aug. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eleinte mindig a barátom fizetett, nem engedte, hogy én fizessek. Igaz, nem is voltak nagy igényeim, nem akartam lehúzni, főleg azért, mert tudom, hogy eléggé szerényen élnek, a pénze is a munkáiból gyűlt össze. Már elég kellemetlennek éreztem a helyzetet... Aztán 2 hónap után megtört a jég. Meghívtam egy sörre, és elfogadta. Azóta úgy megy a fizetés, ahogy épp kijön. :) 17/L
2012. aug. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Rossz lóra tettél ilyen egyszerű.. Mindig én szoktam fizetni ilyen helyzetekbe saját megkeresett pénzből.

F/17

2012. aug. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez tleg gáz, de nem mki ilyen.


Én pl ha érzem h jó lesz a casj van h 7-8 ezret is költök első randin

2012. aug. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem haltak ki, csak elegük van a pénzéhes ribancokból. Persze ez az eset már durva, az említett pasi tényleg bunkó.
2012. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

az alap dolog szerintem, hogy egy srác fizet az első randin...valamilyen szinten én például ettől érzem őt férfinek :) meg szerintem egy szép szokás is :)

viszont nálunk is így van, hogy azóta, ha éppen nálam van pénz, akkor én hívom meg a barátomat valamire :)

2012. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kamasz válasza:

Igen, azok a fiúk, akik még tanulnak, nem tudnak fizetni, de ezt az elején közös megbeszéléssel el lehet intézni, amire telik ki-ki alapon, oda lehet menni, illetve bárhova a kedvelt lénnyel, ahol nem "annyira fizetős", de jól lehet érezni "egymást". Amelyik pedig még kezdő, és alacsonyabb bért kap, az bizony, vigyáz a fizetésére, de a lány is vigyázzon, ki-ki alapon nyugodtan lehet a fogyasztást, programot állni.

A férfiak félnek a mai körülmények között valóban a kihasználástól, illetve jobb helyen a kevés is több pénzbe kerül, nem mindegy hányszor és hova mentek.

Ha "elfelejtette" az "úr" becsülettel visszaadni és hogy számolni kell, mennyit ad a lány, a nő ilyen esetben, akkor beszéld meg vele sürgősen nyíltan, barátsággal, hogyan lesz a fizetés, ha egyébkén szimpatikus és még járni akarsz vele. A magatartását, viselkedését, hozzád állását figyeld meg, ha van még egyéb feledékeny disszonáns jelenség, pá neki!

2012. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak a személlyel van probléma, pofátlanság, amit csinál! Mi már együtt élünk, de még így is sokszor meghív, ha együtt megyünk el valahova. Nem nagy összegekről van szó úgyse, hiszen ha megiszunk egy kávét, akkor az a 300ft nem oszt nem szoroz, inkább csak egy gesztus. Vannak ilyen férfiak, de te rosszakkal próbálkozol.
2012. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mások meg pont azon rugóznak, hogy miért akar a pasi fizetni. De ez a "te pasid" tényleg fura, h elteszi az ezrest.
2012. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!