Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt, hogy gondolta? Válaszolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt, hogy gondolta? Válaszoljak neki ezek után?

Figyelt kérdés
Én roma vagyok, rendes, kedves. A szüleim dolgoznak és a roma szokásokból nálunk semmi sincs meg. Van egy lány aki magyar nekem tetszik de nem tudtam mit szólna hozzá ha elmondanám ezért nem is mondtam neki de tegnap, találkoztunk és olyanokat mondot, hogy bejövök neki és nagyon kedvel erre elmondtam neki, hogy érzek és örült neki de olyanokat mondott, hogy nem kellene elmondanunk senkinek meg titokban találkozzunk majd esetleg ha nagyon komoly lesz 2-3 év múlva mondjuk el a barátainknak meg a szüleinknek. Én otthagytam egy szó nélkül mert ha szégyel akor engem hadjon. De facebookon rengeteg üzanetet küldöt, hogy nem érti mi a bajom, meg hülye vagyok ha zavar, hogy titkolnánk a dolgot. Most komolyan velem van a baj hogy nem megyek bele?

2012. aug. 18. 12:31
 1/6 anonim válasza:
Szerintem jol csinaltad, hogy elmentel. Ha tenyleg tetszel neki es veled akar lenni akkor elfogad ugy ahogy vagy olyannak amilyen vagy 100 %-osan!!
2012. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baj, hanem vele. Hajtsd el a fenébe ezt a lányt. Miféle kapcsolat már az olyan, ahol az ember szégyelli meg rejtegeti a párját?
2012. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Örülj neki, hogy egyáltalán szóba állt veled, a többit meg köszönd meg a sok dolgos, rendes, adófizető fajtársadnak.
2012. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

13:26 ritka bunkó vagy!!


Kedves Kérdező! Szerintem jobb lányt érdemelsz a kiszemeltednél. Én nem tudnék együtt lenni vele a helyedben, azzal a tudattal, hogy szégyell, és csak titokban találkozgathattok... Keress olyat, aki felvállal! :)

2012. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
még ha azt mondta volna hogy 1-2 hónap az oké... nade 2-3év? ne is foglalkozz vele
2012. aug. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2012. aug. 18. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!