Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felmerült bennem a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felmerült bennem a szakítás gondolta, az jelenti, hogy érdemes meglépnem?

Figyelt kérdés
Hol van egyáltalán a határ, meddig érdemes még egy kapcsolatért tenni, és meddig van esély rá, hogy lehet változtatni? Ezt honnan tudhatom? Félek szakítani. 26l 3és fél éves kapcsolat
2012. júl. 15. 14:35
1 2
 1/17 ASOT ***** válasza:
mivel ezt a kérdést ide is kiírtad, mert nem vagy biztos benne, így magadban sem vagy biztos...így hát gondold ezt végig.
2012. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért merült fel a szakítás gondolata?

Meguntad, összevesztetek, nem akar elvenni, vagy mi?

2012. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Le kéne ülni beszélgeti a pároddal, megvitatni, kinek, mi nem tetszik. Ezek után el kell gondolkodni, hogy képes vagy tenni vmit, vagy sem. Ezt mindkét félnek meg kell tennie! Aztán döntésre kell vinni a dolgot.

Üdv.

2012. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Bennem is felmerült a szakítás,de féltem megtenni.De a bizonytalanság miatt már másabb voltam vele,hát megtette ő helyettem.Jobb így,azóta felszabadultabb vagyok.:)

Gondold át az egészet..

2012. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha miatta merült fel, akkor ideje lelépni. Ha a körülmények miatt, akkor gondold át, hogy lehet-e azokon változtatni.
2012. júl. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A körülmények miatt, de azon nem tudunk változtatni, már egy éve próbáljuk.
2012. júl. 15. 15:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tehát úgy érzed, jobb nem lesz?

Egy párkapcsolatban néha-néha felmerül a szakítás gondolata, de attól még nem kell elhamarkodottan cselekedni.

Hagyd, hogy megérjen a gondolat.

De ha csak azért nem szakítasz, mert félsz tőle, akkor annak a kapcsolatnak már annyi.

2012. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Olyan se veled, se nélküled kapcsolat már egy éve. ha felmerülnek a problémáink, akkor oda jutunk, hogy nem tudjuk megoldani, a szakítás a megoldás, de nem lépjük meg, hanem újra összebújunk.
2012. júl. 15. 16:00
 9/17 anonim ***** válasza:

Értem, szóval ha szakítanátok oda lenne a rendszeres kibékülős szex. :)

Komolyan, mi az oka, hogy nem szakítasz? A megszokás kevés, gondolom örökké nem akarsz így élni, ennél azért többet kellene, hogy akarj.

2012. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve szenvedtek, akkor ideje szakítani.
2012. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!