Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti feleségül mennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti feleségül mennétek egy férfihoz ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ért véget egy 5 hónapos kapcsolatom, ami tulajdonképpen távkapcsolat volt. Hetente-kéthetente találkozgattunk csak, mert 120 km volt köztünk. Egyszer csak kiderült, hogy a pasi kettős játékot játszik, mellettem volt még egy, közelebbi nője, akiről én végig azt hittem, hogy csak az exe. A kapcsolat úgy ért véget, hogy az ex telefonon felvilágosított, hogy együtt vannak, hagyjam őket. Állítólag a férfi telefonjából szerezte meg a számomat.. Alaposan kifaggatott, hogy mi volt köztünk. 5 hónapig együtt voltunk, bár csak hetente sikerült találkoznunk. Volt köztünk szexuális kapcsolat is, és ezt a nő pontosan tudja.

Nemrég tudtam meg, hogy a szakításunkkor már jegyben jártak,azóta pedig már az esküvőt tervezgetik. Iszonyatosan fáj a szakítás, az hogy aljas módon kihasználtak, pedig én szerelmes voltam. És fáj, hogy ők boldogan élnek, miközben én majd belehalok ebbe az egészbe.. De egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy nő hogyan mehet hozzá ezek után ehhez a férfihoz. Nem érdekli, hogy megcsalták, ő tigrisként küzd ezért a kapcsolatért. Vagy szerintetek csak a fájdalom miatt érzem így? Ti terveznétek közös jövőt ilyen helyzetben? 22/L


2012. aug. 18. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem, de te ezzel ne foglalkozz !Próbálj túllépni és legyen az előtted, hogy ha vele maradsz és téged választ, lehet veled is megteszi ugyanezt !

SOk pasi esküvő előtt bepánikol és erre jó voltál te, hogy még kell ő másnak is ...

sajnálom, ne gondolj rá, lépj túl és élvezd az életet , fiatal vagy, nehéz, de muszáj !


22/L :D

2012. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:
100%
Nem. Én különböző megtorlási módokon törném a fejem, de én pasi vagyok, nem normális. Ha nő lennék, dobnám. Pasiként- hát volna pár ötletem... :-)
2012. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak boldogan élni...

Az a nő most így akarja magához kötni, de mint tudjuk: csak az a férfi foglalt, akin éppen fekszenek...

A bizalom odalett, hűségesnek nem mondható a férjjelölt... lesz ott bőven veszekedés, sírás-rívás.

A következő félrelépés után egy gyerekkel akarja majd magához kötni. Ekkor jön a következő félrelépés, mert elhanyagolja, depis, nem törődik magával, folyton fáradt, ne csodálkozzon, blablablabla..

Elválnak, egyedül marad egy-két gyerekkel, és az örök bizalmatlansággal minden férfi iránt.


Kell ez neked?!


A közeledben is biztosan lakik kedves, jóravaló pasi, aki egyedül van, és a fél lábát odaadná egy olyan barátnőért, mint te vagy.

Nem minden férfi disznó. Ez az volt... Jön majd másik, te meg sokat tanultál az esetből. Most már tudod, mire NEM vágysz egy kapcsolatban, tudod milyen, ha megcsalnak és becsapnak, és meg tudsz becsülni egy tartós kapcsolatot egy hűséges, odaadó férfi mellett.


A hibákból tanulni kell, de aztán tovább kell lépni.

2012. aug. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a fájdalom miatt érzel így. Ha majd kihevered, szánni fogod a nőt, hogy egy ilyen nyomorulttal köti össze az életét. Mert egészen biztos, hogy ezt máskor is megteszi majd vele, pl. amikor már gyerekek lesznek. Egyébként úgy mehet hozzá, hogy nem elég erős, hogy szakítson, egy szerencsétlen, gyenge jellem, aki a pasi nélkül nem tud létezni. Ő is tudja, hogy nem kéne hozzámenni, de gyenge mint a szar. Ne bánkódj, örülj, hogy nem te vagy a nő helyében. Hidd el, hogy nem fognak boldogan élni, mert a nőben mindig benne lesz a tüske, hogy ocsmányul félrekúrt a pasija. Te is így éreznél, gondolj bele. Te pedig majd találsz egy sokkal jobbat, előbb vagy utóbb.


26 N

2012. aug. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még nem tudod, nem érzed, mert szomorú vagy, de iszonyat nagy mázlid van, hogy nem lett közöttetek semmi nagyon komoly dolog ezzel a fickóval!


A leendő feleségét meg szánom, bár ő a hülye, amiért hozzámegy a pasihoz, annak ellenére, hogy tudja, mit csinált.

2012. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat, kedves tőletek, hogy vigasztaltok. Remélem hamarosan én is így gondolom majd.És valami, valaki jobb vár majd rám...
2012. aug. 19. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!