Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok szerelmi bánat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok szerelmi bánat ellen?

Figyelt kérdés

Egy év után mentünk szét, és nem olyan okokból, mert nem szeretjük egymást, megcsalt volna, vagy én őt, hanem a hatalmas távolság szülte feszültségek vezettek ehhez. Nagyon hiányzik, még mindig iszonyatosan szeretem, de abszolút nincs rá egyelőre esély, hogy folytassuk, még csak beszélni sem érdemes... Tudtok valamit javasolni, hogy enyhítsem a mindig előtörni készülő síró-rohamokat? Az összes idióta filmen és rajzfilmen bőgök, és kezd már ebből elegem lenni.

Nem vagyok kíváncsi drogos és vedelős tanácsokra!

17/L


2012. aug. 18. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor Rejtőt olvasok. :D Meg kigörkorizok a világból. Menj el mozogni, fuss, ússz vagy próbálj ki egy kalandparkot. Ott mászás közben tutira nem fogsz sírni! Kitartás :)
2012. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jimbeam-abszint-vodka...ja, bocsi. :D


Egyébként kösd le magad valamivel amit szeretsz csinálni, menj el futni, állj neki edzeni, valami.

2012. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden nap elviszem egy bazinagy sétára a kutyámat, biciklizek két órát, sütök-főzök, vagy sétálok a barátaimmal, de ha hazajövök, és nem alszom egyet, semmivel sem jobb a helyzet. :)
2012. aug. 18. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Erre az idő a legjobb módszer, foglald el magad.
2012. aug. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vodka a barátnőkkel
2012. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbálj megoldást találni az euróövezet válságára.
2012. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne add fel az álmaidat..beszéljétek át még egyszer utoljára hátha..sohasem szabad feladni ha érzel és ő is érez..márpedig neki is biztosan fájhat..elöbb utobb a gyümölcse beérik..hidd el:)
2012. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én azt mondanám hogy pia és nők de mivel lány vagy ezért azt kell hogy mondjam hogy pia nők és én :)

25/f

2012. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!