Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hova költöznél?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy Budapesttől 300Kmre lakok és szeptembertől Budapestre fogok járni tanulni.Hova költőznél a helyemben a pasimhoz aki még a szüleivel él és nem lenne gond ha ott laknék (itthon én is szülőkkel lakom)vagy albérletbe?

fél éve vagyunk együtt és jól kijövünk egymással

Én 21/L a fiú 20/F



2012. aug. 18. 22:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Albérletbe...

Gondolj bele: mi lesz, hogy összevesztek majd? Az utcán fogsz aludni, vagy mi?

2012. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ö szeret engem nem az a bunkó alpári stílusú srác
2012. aug. 18. 22:43
 3/14 anonim ***** válasza:
A baráthoz. Nagyon pesszimistának kell lenni, hogy valaki már most az összeveszésen gondolkodjon...
2012. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én inkább realistának mondanám magam.

Fél éve kezdtetek el járni vagy fél éve ismeritek egymást? Nem mindegy...

2012. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

albérlet

fél év után még nem kellene összeköltözni

ráadásul egészen biztosan adódnak konfliktusok köztetek, meg a szülők és köztetek, ez nem bunkóság, hanem az élet, minek tennéd ki ennek még magad

2012. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi tévő legyek mert külön is jó lenne lakni...
2012. aug. 18. 22:47
 7/14 A kérdező kommentje:
Fél éve járunk és nagyon jól megvagyunk.Eddig kb 3x veszekedtünk de mindig megbeszéltük kb 10perc után hogy mi a probléma
2012. aug. 18. 22:48
 8/14 A kérdező kommentje:
?
2012. aug. 18. 22:57
 9/14 anonim válasza:

Mi is így voltunk 10 éve csak nem 300 hanem 180 kmre laktam Budapesttől. Én a párom szüleihez költöztem. Háááát vannak jó oldalai meg rossz is. Ha kitudod fizetni az albit inkább oda költözz. Mert akár idő múlásával ki is tudjátok próbálni a barátoddal, hogy milyen lenne ha együtt élnétek csak Ti ketten. (nem most azonnal!csak amikor már komolyak a tervezitek).

Nekem nagyon sokat kellett alkalmazkodnom a párom családjához. Nem voltak bunkók, normális átlagos család, de azért ha Te mész be egy családba akkor nem Te hozzád fognak igazodni hanem Neked illik alkalmazkodni.

Én nagyon örültem volna ha tudtam volna menni albiba. Így utólag a férjemmel(mert azóta már külön élünk van saját házunk meg srácaink)beszélgettük, hogy jobb lett volna úgy igazán együtt külön lakni valahol, jó lett volna ha eltudott volna jönni hozzám és ott csak egymással lehettünk volna. Félre ne értsd volt külön szobánk meg minden csak azért az mégis más, hogy ha reggel felkelsz akkor kimész pizsibe akkor a pároddal találkozol vagy még ott van Anyukája, Apukája, tesója....

Meg így talán nincs egy elég komoly próbatétel elé állítva a párod családja sem, hogy mennyire viselnek el. Ok nyilván azt mondják, persze gyere hozzánk de azért gondolj bele ez azért hatalmas változás egy család életébe.

Írd le papírra az albi előnyeit ill. hátrányait. és a párod szüleinél lakás előnyeit ill. hátrányait. De légy nagyon őszinte a válasz adásnál!! :))

Jó döntést!

2012. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis józan eszed, nem kockáztatsz...

Menj albérletbe, hidd el jobb az, mint kiszolgáltatottnak lenni a barátod szüleinek...

2012. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!