Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes már az elején elmondanom, hogy zárkózott vagyok?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy eléggé zárkózott típus vagyok, sosem jártam el bulizni, mivel nem is vonzott ez az életvitel. Szívesebben olvasok vagy sportolok inkább.

Mivel nem jártam el sehova, nem is próbálkoztak nálam a fiúk, viszont amióta dolgozni járok, sokan bepróbálkoznak. Mindig olyanok, akik rendszeresen eljárnak szórakozni.

Ha az elején elmondom nekik, hogy én otthonülős vagyok, akkor szerintetek soha nem fog összejönni egy normális kapcsolat?

21/L


2012. aug. 19. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Dehogy! Ezt az elején tényleg jó tisztázni, de ez nem 1 olyan nagy probléma mintha péniszed lenne :D A zárkózottságon 1 idő után változtathatsz is ha találsz 1 olyan embert. Ja és van akinek ez jön be :D
2012. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

Dehogynem. Én is zárkózott vagyok, nincsenek barátaim, itthon ülök ink. és gépezek, olvasok vagy segítek itthon. Nekem bejönne ez a típus amilyen Te vagy. Sztem nem gáz, nyugi. Légy önmagad és biztos lesz aki így is elfogad! :)


17/F

2012. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell elárulnod. De nem is kell hogy titok legyen. Ahogy adja a szitu.

Ha randira kerül a sor majd kerestek valami olyat ami mindkettőtöknek jólesz.

2012. aug. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!