Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem vagy ne?

Figyelt kérdés

3 évig voltunk együtt, 1,5 éve szakított Ő velem. Az utóbbi időben volt egy barátnője, de tegnap láttam hogy szakítottak. Még mindig érzek iránta, hiányzik. Próbáltam túl lépni, ismerkedtem, voltak kapcsolataim, de szerelmes nem voltam azóta. Igazán boldog sem.Szerintetek felkeressen?

23N (Ő 28F)


2012. aug. 19. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Abszolute
2012. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztosan oka volt, hogy akkor szakított én személy szerint nem keresném fel(!), de ha mégis úgy döntesz, akkor egy "Szia hogy vagy? Mi újság veled? Rág beszéltünk:)"-el vagy hasonlóval érdemes, hogy ne kétségbeesett érdeklődésnek tűnjön.

Egy nagy szerelmet nehéz elfelejteni, de idővel túl tudsz majd lépni rajta, csak találnod kell egy olyan férfit, aki hatással van rád. Majd megtalál:) Én szorítok:)

2012. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!