Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek keressem fel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek keressem fel, és mondjam meg ezt neki, vagy próbáljak meg ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hétig jártam együtt egy sráccal, majd szakított velem sms-ben. Különböző kifogásokra hivatkozott, mint pl., hogy mivel nem egy városban lakunk ugysem fog tudni majd bejárni hozzám. Én erre válaszoltam neki, de azóta sem beszéltünk. Elintézett egy üzenettel. A problémám az, hogy mikor jártunk én ezt nem vettem komolyan, nem törtem magam, hogy megismerjen, féltem megnyílni neki, és most magamat hibáztatom. Utólag jöttem rá, hogy valami megfogott benne. Azóta ezen rágódok, hogyha talán én máshogy viselkedek, akkor nem itt tartanánk, mert így utólag úgy érzem, hogy tudott volna szeretni, mindig kezdeményezett az irányomba. Ennek 2 hete. Attól tartok, hogy mivel nem volt rendesen lezárva, lehet, hogy nem is az én hibám, csak hülyített, és ha írok neki, akkor teljesen hülyének és kiszolgáltatottnak érezném magam. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 26. 21:55
 1/8 ASOT ***** válasza:

"hogy mivel nem egy városban lakunk ugysem fog tudni majd bejárni hozzám"---> ez egyenlő azzal, hogy bocs de vége!

Csak nem akarta kimondani szó szerint!


Ne égesd le magad, ne keresd! Ne nézzen hülyének! Mert ha keresnéd csak annak nézne.

2012. jún. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia !

Szerintem egy olyan sráccal egyáltalán nem kell foglalkoznod, aki egy SMS-sel rendezi le az egészet ! Jó, azt nem mondom, hogy mindenképp csak egy ürügy az, hogy nem tud majd bejárni hozzád, mert nem egy városban laktok. Ez abszolút megérthető indok, de mondjuk szerintem, ha nincs túl messze egymástól a két város, akkor azért megoldható. Viszont, akkor sem egy SMS-sel kellene ezt lerendezni, hanem legalább annyi lett volna a fiúban, hogy személyesen beszéli meg Veled.

Ha pedig 2 hét alatt nem tudtál annyira megnyílni előtte, akkor szerintem abba kéne belegondolnod, hogy mi lehetett az oka. Persze lehet, hogy csak a két hét volt hozzá túl kevés. Viszont a fiú is várhatott volna legalább még egy kicsit, ha igazán érdekled.

Viszont én nem szeretnélek lebeszélni róla, úgyhogy ha úgy érzed, hogy tényleg komolyabb érzelmek fűznek hozzá, és szeretnéd tisztázni az egészet, akkor szerintem egy próbát azért megér, hogy felkeresd és elmondd neki az egészet, hogy mi a "dilemmád", amit ide is leírtál. Ha ő is komolyan gondolná, akkor szerintem ad még egy esélyt, ha viszont nem reagál, vagy negatívan áll hozzá, akkor ne rohanj utána. Akkor szerintem nem érdemli meg, úgyhogy utána próbálj meg túllépni rajta.

Remélem tudtam Neked segíteni valamennyit. :)

Sok sikert, szerencsét kívánok és kitartás! ;)

2012. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem azért nem tudtam neki megnyílni, mert semmi önbizalmam, és végig az járt a fejemben, hogy miért pont velem akarna járni?! és ha meséltem valamit, úgy éreztem, hogy nem is érdekli, ezért inkább nem meséltem neki magamról.
2012. jún. 26. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem , ne írj neki ne keresd égetnéd csak magad! hagyd! lesz nála jobb!

26/f

2012. jún. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha azért nem tudtál megnyílni, mert nincs önbizalmad és nem akartad elhinni, hogy Veled szeretne lenni, akkor gondolj bele.. hisz Veled volt, nem? :) Viszont, ha úgy érezted, hogy nem figyel Rád és nem érdekli, amit mondasz neki, akkor végképp nem foglalkoznék vele a Te helyedben. Akkor valószínűleg nem gondolta komolyan. Persze lehet az is, hogy az önbizalomhiányod miatt érezted úgy. Úgyhogy szerintem ebbe is gondolj bele, hogy miért érezted ezt. :)

Ha tényleg nem érdekelte, akkor szerintem ne is keresd fel és tényleg tedd túl magad rajta, mert nem is érdemel meg Téged.:) És keress valakit, aki komolyan vesz és foglalkozik Veled.:)

Ha viszont nem vagy benne 100%-ig biztos, hogy nem figyelt Rád, akkor egy próbát még azért lehet, hogy megér. De tényleg csak egyet. :)

Kitartás! :)

2012. jún. 27. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az, hogy ugy ereztem nem figyel ram az is az onbizalomhianyombol eredt. Az bant, hogy nem olyannak ismert meg, amilyen valojaban vagyok. Probaltam nem beleelni magam. Azota csak erre gondolok, hogy bar elmondhatnam ezeket neki de nagyon felek attol, hogy esetleg nem valaszol es hulyenek nez.

16evesek vagyunk .

Koszonom szepen az eddigi valaszokat!:)

2012. jún. 27. 12:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem, ha normális a srác, elmondhatod neki, hogy mit érzel. De én a Te helyedben csak annyit mondanék, hogy nincs túl sok önbizalmad, és ezért nem tudtad annyira magadat adni, amikor vele voltál és ő sem tudott annyira megismerni Téged. Úgyhogy ha esetleg van kedve, akkor újrakezdhetnétek. De akkor, ha igent mond, tényleg próbáld meg önmagadat adni és bízni magadban annyira, hogy szeretne Veled lenni, és megismerni. :)

De én mindenképp csak egyszer próbálnám meg, többször semmiképp. És ha ezt így leírod és tényleg normális, akkor nem lesz semmi gond. Ha viszont nem válaszol, vagy tényleg negatívan áll hozzá, akkor szerintem ne is törődj vele. Akkor gondol, amit akar és akkor Neked is tényleg túl kell lépned. És ne foglalkozz akkor se vele sem pedig a véleményével! Ezerszer jobbat is fogsz találni akkor! :)

Sok sikert !!:)

2012. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!