Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves fiú - 13 éves lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves fiú - 13 éves lány? Mi a teendő? :O

Figyelt kérdés

Szevasztok!

Érdekes kérdés következik: 22 éves fiú vagyok, és abszolút belezúgtam egy 13 éves lányba... Igencsak nőies, kellemes lány, és enyhén szólva is készen vagyok tőle. A problémát tetézi, hogy még csak nem is láttam élőben, csak camon/képen, voltaképp szórakozásnak indult az egész. Teljesen más (hamis) képpel, más névvel, más évjárattal beszélgettem vele, más bőrébe bújba, de nem tehetek róla, én megőrülök ezért a lányért... Mi a teendő, kérem a tippeket, javaslatokat, mert ez több, mint kegyetlen érzés!


2009. júl. 23. 15:16
 1/9 anonim válasza:
92%

Mondd el neki az igazat hogy ki is vagy valójában,

aztán könnyebben el tudod felejteni ha nem beszél veled.

Máskülönben lecsuknak pedofíliáért.

Az ilyen kapcsolatoknak úgysincs jövője.

Gondolj bele mit szólnának a szülei ehhez.

2009. júl. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Egyik ismerősömék közt is ennyi korkülönbség van, ennyi idősen ismerkedtek meg... Tavaly előtt házasodtak :) (azóta eltelt vagy 10 év) Szóval ezzel még ÖNMAGÁBAN nem lenne baj, de a többi... Egyáltalán milyen távra laktok egymástól? És te meg minek hazudozol??
2009. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az még gyerek! legalábbis agyban... várj vele 5 évet, ha jót akarsz...
2009. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
50%

tarkón lövés...

nah neeem :D

manapság már nem :D sztem am nem para :D

2009. júl. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Ezért tuti le leszek pontozva, mint minden olyan válaszoló, aki őszintén megmondja a véleményét, de nem érdekel.

Hát elég nagy paraszt vagy, már megbocsáss, ha álnéven bolondítasz egy lányt. Meg is érdemled, hogy reménytelenül szerelmes legyél. Azért remélem, szegény lány nem fog beléd zúgni, mert rosszul járna veled. Sajnálom szegényt. Legalább az életkoroddal tisztában van? Mert ha igen, akkor talán lesz annyi esze, hogy leráz, és meg is van oldva a dolog.

2009. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz pontosan attól a kislánytól? Vigyázz, mert még a végén te is bekerülsz a fókuszba.
2009. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egyetértek a 15:24-el
2009. júl. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont 16:33-al értek egyet.

Különben is kiskorú, hagyd őt békén!


Jaa és nem érdekel ha emiatt lepontoztok!

2009. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az elso kommentet támogatom én is és amiben biztos vagyok az az : eloszor tartozkodna aztán belemenne mert hát mennyire jo ha nagyobb fiuval jár de aztán roszz lenne neki TELJESEN EGYET ÉRTEK AZ ELSO VÁLASSZAL! :)
2010. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!