Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megalázom magam azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalázom magam azzal, ha egyéjszakás légyott után ráírok a srácra?

Figyelt kérdés

Volt egy egyéjszakás dolog, életemben először, de soha többé... viszont én szeretnék többet a fiútól, randizást, hogy jobban megismerjem.

Két kérdésem van. Egyéjszakás dologból lehet párkapcsolat? Mik rá az esélyek?

A másik, ha én írok rá lánykén, az megalázó? Nyomulásnak számít? Szánalmas leszek tőle? A női méltóságomat sértem meg vele? :S Én mindig is olyan voltam, hogy ezekre a dolgokra kínosan ügyeltem, vagyis sosem én írtam rá a fiúkra, sosem kerestem őket, mert úgy gondoltam ez az ő dolguk... de én most hajlamos lennék az elveimből feladni, mert nagyon vonz ez az ember.

Vagy szerintetek ha ő nem fog engem keresni, akkor hagyjam a fenébe, és semmi esetre se kezdeményezzek én?Vagy ha egyetlen egyszer ráírok, az még nem gázós, nem nyomulás?


2012. aug. 19. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én nem sok esélyt látok rá. Ha akar valamit akkor felfog keresni és nem írnék neki.
2012. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert tizenéves korban szerintem nem gáz, ha ráírsz....Persze attól is függ, hogyan váltatok el. Ám mit veszítenél, ha ráírnál, legfeljebb nemet mond, Abba viszont még nem halt bele senki.
2012. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

hááát...


1. vagy azt hiszi dugni akarsz megint

2. vagy találkozni akar majd és valóban jobban megismerni

3. valami indokkal azt mondja

2012. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit, és melyik testrészére írsz.
2012. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

ó istenem :(

Hát nem vagyok tizenéves. huszas éveim elején járok. ebben a korban akkor már gáz? :D

hogy váltunk el... hát arcra puszival, és azt mondta, majd beszélünk még, vagy keresni fog vagy valami ilyesmivel. aznap még küldött 2 db sms-t, az egyikben azt kérdezte, jól éreztem e magam. de azóta nem beszéltünk.

2012. aug. 19. 20:14
 6/25 anonim ***** válasza:

jajj istenem!


volt 1 éjszaka!

Most mi történhet?? Max nem jön össze a dolog!


De amíg nem teszed meg addig csak morzsolni fogod az újaidat és kattintgatsz össze vissza a neten és nem leszel nyugodt..


Szóval írj neki.

2012. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Mindegy, az egyéjszakás miatt már úgyis ribanc vagy.
2012. aug. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm,akik buliban d*gtak egy jót,és utána úgy döntöttek,hogy folytatni kéne.Azóta több mint 2 éve együtt vannak.

Amúgy én is nagyon ügyelni szoktam rá,hogy ne én loholjak a pasik után,de ahogy olvastam ő azóta írt sms-t meg ilyesmi,szóval most talán léphetsz te:)

2012. aug. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nekem egyejszakasbol indult a mostani kapcsolatom, ami mar masfel eve tart. Mindkettonknek elete eddigi legnagyobb szerelme a masik. En ket hetig gyotrodtem, hogy keressem-e vagy sem, de aztan leptem, mert mar nem birtam tovabb. kesobb elmondta, hogy o is tobbet akart volna, csak azt hitte, engem nem erdekel o. (ez igy is volt mikor elvaltunk, de aztan masnapra kettoig nem lattam, olyan szerelmes lettem bele)Ha nincs ilyen erzesd, hogy esetleg o is tobbet szeretne toled mint egy ejszakat, akkor igen, megalazod magad, meghozza eleg kemenyen. de ha csak egy kis gyanuja is felmerul annak, hogy esetleg meg o is szeretne talalkozni veled, akkor en mindenkepp megprobalnam. vagy probalj osszehozni valami spontan talalkozast, talan ez lenne a legjobb megoldas, akkor kiderulne minden, es meg magadat sem kellalaznod azzal, hogy rairsz. 30/L
2012. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Csak azon szabad szomorkodni, amit nem tettél meg. Ennek fényében cselekedj!
2012. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!