Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/Mit tehetnék? Teljesen megzavarodtam. (Meleg téma)

Figyelt kérdés

1, Aki nem tud/nem akar segíteni, az inkább ne írjon semmit.

2, Aki nem akarja elolvasni, nem kell.

3, Próbálok mindent részletesen leírni, ezért (nagyon) hosszú...

17/f


Amit tudni kell:

Kiskoromban a szomszéd kisfiú, nevezzük M.-nek volt a legjobb barátom, apukám halálakor ő vigasztalt. Szájra puszival köszönt el, és boldogabb voltam, mint amikor barátnőim voltak. Édesanyámnak és a húgomnak ezek a dolgok feltűntek, akkor "ébresztettek rá", hogy van egy titkom. Ha nem is meleg, de biszex vagyok. Az elején kinevettem őket, hogy az lehetetlen, majd egy idő után elfogadtam a tényt, bár majdnem túl későn. M. másik városba járt középiskolába, mint én, ezért lassan nem is találkoztunk, vagy csak nagyon ritkán.


M.-el múlthéten találkoztam, úgy érzem ismét beleszerettem. Mivel hideg volt oda adta a pulóverét, és megkért, ha ráérek segítsek neki költözni. (Van egy apró lakásuk a városban, és ott fog élni) Néha úgy érzem akar valamit tőlem, hosszan a szemembe néz, én megijedek, és elkapom a fejem..majd teljesen zavarban vagyok, amit ő szerintem teljes mértékben élvez. A holnapi, azaz mai napomat vele kell töltenem, nem bírok aludni, és a pulcsiját szorongatom..



2012. aug. 20. 02:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
97%

Ahj egyem a lelked xD

Igazából nem tudok mit mondani. Nem túl biztató a helyzet, hogy így elmegy :S

2012. aug. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 A kérdező kommentje:
Igazából eddig sem találkoztunk sokat, viszont mostanában nem voltunk kettesben...és félek, félek attól, hogy félre értek valamit..sokszor az is megfordult a fejemben, hogy hülyeség, beképzelem. Viszont mikor ott volt a legjobb barátnőm, azt mondta, hogy M. folyamatosan bámul, és kérdezgette mi van köztünk...
2012. aug. 20. 03:22
 3/78 kovpet ***** válasza:
95%

Szerintem szabad az út, zöld a lámpa :)

De ez úgyis ki fog derülni ha beszélgetsz vele.

2012. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
95%

Ha Ő más, akkor ne félj, úgy is minden megy a maga útján.

Inkább magadtól félj, ha nem voltál még senkivel. Úgyértem fiúval.

Ha képes vagy rá, akkor ne tedd! Nehéz lesz a sorsod.

Persze ha benned búvik a dolog akkor úgy sem menekülsz.

2012. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 kovpet ***** válasza:
83%

"Ha képes vagy rá, akkor ne tedd! Nehéz lesz a sorsod."

vs.

"Persze ha benned búvik a dolog akkor úgy sem menekülsz."


Fent írta le, hogy szerelmes a srácba. Szerinted?

2012. aug. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nehezen aludtam el, de még is kipihenten keltem fel. Annyira izgultam..a nagy sietségben itthon hagytam a pulcsiját, felcuccoltunk a lakásba a nagybátyja segítségével. Szinte folyamatosan zavarban voltam..volt egy pillanat amikor azt hittem meg fog csókolni, de épp akkor szóltak, hogy indulni kéne..nem merek kezdeményezni, párszor benéztem a dolgot...Szerintetek ettől függetlenül meg kéne próbálnom, vagy várjak? Holnap délután megünnepeljük a költözését, azt sem tudom, hogy elmenjek-e..:(
2012. aug. 20. 22:50
 7/78 Béla211 ***** válasza:
94%
Remélem elmentél.:) És jól végződött a dolog...
2012. aug. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
72%

De cuki vagy:) nem bírok aludni és a pulcsiját szorongatom

pontosan mi volt a helyzet a majdnem smárolásnál?

nem akarlak beilyeszteni de erre is lehet esély:nem lehet h észrevette, hogy tetszik neked és csak szórakozik veled?

najó erre kicsi az esély.

Ha legközelebb sokáig néz akkor csókold meg. Valószínű tetszel neki...és amúgy neki volt már barátnője?

Most akkor egy városban laktok? Ahová suliba jár messze van tőled, és az ő lakhelyétől?

Mert, úgy jobb lenne ha hazajárós lenne. Megtenné ezt érted?

2012. aug. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
95%
De édes vagy :) Szerintem te is tetszel neki, legyél vele közvetlen, ha olyan a helyzet öleld át, szemezz vele stb. póbálj nem zavarban lenni. Látni fogod a reakcióiból, hogy mi a helyzet, és adott pillanatban szájon is puszilhatod. Majd minden alakul magától, de ne legyél annyira félénk. Ha jól értem ott fog élni veled egy városban, tehát tudtok találkozni sürőbben :) Nagyon szorítok nektek :)
2012. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 A kérdező kommentje:

Én a várostól 15km-re lakom, tehát nincs olyan messze..

Egy kicsit én is attól tartok, hogy érzi, és szívat, viszont ő egyenesen megszokta mondani mi a "téma".

Pontosabban, úgy volt, hogy:

Leesett valami a földre, és egyszerre utána hajoltunk, a szemembe nézett, én teljesen zavarban voltam..ő meg elkezdett közelíteni felém, akkor a nagybátyja szólt, hogy : Hé fiúk, menni kéne..

Volt barátnője, de úgy, mint nekem...maximum 2-3 hétig.

Kérdeztem tőle, hogy most mért nincs barátnője, mire annyit mondott, hogy reménytelen...

Mivel kétbalkezes vagyok, sikerült eltörnöm egy porcelán figurát, amit tőlem kapott..dühös lett, azt mondta, az volt a kedvence...van még egy ugyanolyanom, ma oda akarom neki adni, remélem örülni fog neki.

2012. aug. 21. 12:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!