Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha több évvel fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha több évvel fiatalabb srác tetszik? Mi a véleményetek arról, ha kihagy valamit az ember az életében (téma adott) és annyira akarná, de vannak tényezők ami miatt nem teszi meg akkor később nagyon bánni fogja? Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

van 1 srác aki non bejön,de fiatalabb is és nálam meg más dolgok is vannak...Nem akarnék én ilyen olyan kapcsolatot de annyira jó lenne 1x közelebb kerülni hozzá...

Éreztétek már úgy,hogy csak 1 csókot kaphassak?Nem találkozunk többet már,1 nap és kész vége. És pont ezért ha ennyibe marad akkor marhára bánni fogom,hogy nem léptem.Szerintem bejövök neki,bár mindenkivel közvetlen,de velem az első pillanattól kezdve...És akkor mintha ámor nyila talált volna el :)


2012. jún. 28. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2012. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem lépj :P
2012. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gáz vagy nem gáz, lépd meg, hacsak valamiért nem tabu!
2012. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lépd meg.

Egy csók nem a világ főleg ha nincs senkid.

Mellesleg hány évesek is vagytok?

2012. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tipikus nő vagy. :) Kombinálsz össze-vissza.

Nekem is bejön egy 2 évvel fiatalabb srác, és nem bánnám, ha lenne köztünk valami. De nem kombinálgatok. Ha lesz, hát lesz, ha nem lesz, hát nem lesz.


Hagyd, hogy a dolgok alakuljanak, és ne gondolj rögtön az elkövetkezendő 10 évre, házasságra, gyerekekre, válásra. A jelent próbáld meg élvezni, aztán majd a dolgok alakulnak tovább maguktól.

2012. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A házasságra... nem gondolok.Éppen csak arra,hogy élj a mának!

Úgyérzem később bánni fogom. Nagyon nem is ismerjük 1mást. 24 vagyok.

2012. jún. 28. 19:34
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon lelkis vagyok és depis tudok lenni ilyen dolgoktól. Ha most úgy megy el,hogy semmi beszélgetés vagy valami hanem csak lelép akkor aztán hetekre befordulok.
2012. jún. 28. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "úgy megy el" ?

Vendégségben van (volt) itt ?

2015. ápr. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!