Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy ne legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyen ennyire féltékeny? SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES!

Figyelt kérdés

Tudom hogy ezzel a témával kapcsolatban már kismillió kérdés van, szóval előre is bocsánat azoknak akik nem segítőkészek!

A barátommal lassan 4éve vagyok együtt. A barátom (20) szakácsként dolgozik a szomszéd kisvárosba egy étterembe. Pár napja hallottam meg hogy fog jönni egy tanuló kiscsaj a konyhára. Nos én ismerem azt a kiscsajt régebbről, meg amúgyis nagy híre van.. hamar kapható, kapcsolatokat szétszed, nyomulós, irigykedő más kapcsoaltára, őt aztán nem érdekli hogy egy pasinak van barátnője..stb. Én már előre kattogok és agyalok hogy mi lesz majd ott. Ez a kiscsaj a barátom szakács munkatársának (szintén tanuló) nagy haverja..szóval tuti a barátom is jóba lesz vele. Munka után barátomék sokszor leszoktak gurítani pár pohár sört csak a lazítás kedvéért. És én annyira félek hogy majd mi lesz ott a konyhán, meg munka után, hogy enyelegnek majd el a barátomék ..stb.

A barátomnak már felhoztam, hogy biztos egymásba szerettek mert a barátom alapból kedves mindenkivel, a csaj meg egy nagy ...., meg teszi veszi a fejét szóval annyira félek! De a barátom csak azt tudja hajtogatni hogy engem szeret és nem fogja felrúgni a 4éves kapcsolatunkat. De nekem addig tart hogy elhiszem..aztán jön az újabb agyalás.

Mit tehetnék ez ellen?? SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES!!!! 19/L



2012. aug. 20. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem tucc mit csinálni, ha megtörténik megtörténik. Előbb-utóbb minden kiderül. A félelmed jogos, de ezt próbáld meg magadba lerendezni, ne szekáld a pasidat már most ezzel!
2012. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
meg kell ölnöd a csajt
2012. aug. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilaturkiz ***** válasza:
valaha egy kicsit is felrelepett?nezett lanyok utan a jelenletedbe?gyanusan smsezett?ha igen van mitol feljel ha nm akor nyugi
2012. aug. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha igazan szeret, akkor ugyse tudja az a ribanc tonkretenni a kapcsolatotokat. Ha meg sikerul neki, akkor nincs mirol beszelni. En a helyedbe megismerkednek a csajjal (ha van ra lehetoseg) es megprobalnek vele joba lenni, akkor csak nem baszik ki veletek. A pasidnak meg hidd csak el, hogy teged szeret, negy ev hosszu ido. :)
2012. szept. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!