Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Miért mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért mondjátok egy lánynak azt, hogy többet éreztek iránta, és akartok tőle valamit, ha utána nem keresitek és később visszahallod, hogy már nem akar semmit? Miért jó játszani a másik érzéseivel? Nagyon sok példát láttam már erre.

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok példát láttál már erre,akkor miért nem tőlük kérdezed meg?
2012. aug. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert ha ezeket mondjuk akkor megkapjuk amit szeretnénk és már is megyünk a másik kis hiszékenyhez. Akkor pedig már zavaró tényezők lesztek.

"Minden nyáron nagyot nősz és megokosodol." Ez csak egy idézet egy dalból.

2012. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt eddig csak fordítva láttam.Folyton elhúzzátok a mézesmadzagot,aztán jól pofára ejtetek minket.

De nem szabad általánosítani.Biztosan van olyan fiú is aki nem csinálja ezt,csak ez ezek szerint a te környezetedben nem jellemző.

2012. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na én fiúszemszögből tudok erre válaszolni: Volt egy lány nem is rég akivel egy buliban futottunk össze volt közös ismerősünk nagyon bejött telefonszám csere is meg volt kb másfél hónapig próbáltam randira hívni mindig volt valami kifogása mért nem jó (persze közben többször összefutottunk szórakozó helyeken) Majd ráhagytam hogy biztos nem kar semmit. Utána ezt hallottam vissza a barátnőjétől aki haverom barátnője. Hogy minek játszottam a csajjal ha igazából semmit se akartam tőle. Majd erre rá egy héttel ő hívott hogy mért nem kerestem az elmúlt két hétben meg stb. És még ő volt felháborodva hogy megmondtam neki hogy nem akarok tőle már semmit. Ne hogy azt mondja nekem valaki hogy másfél hónap alatt nem tud egyszer 1-2 órát szakítani az idejéből ha tényleg én is érdekeltem.
2012. aug. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!