Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 6 éves kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 6 éves kapcsolatom, de van egy srác akivel talizok. egyik este taliztam vele, de utána láttam őt egy másik csajjal kézenfogva. Hogyan mondjam meg neki, hogy ne nézzen hülyének úgy, hogy net űnjön féltékenykedésnek?

Figyelt kérdés
Igazából nem akarok tőle semmi komolyat csa egy kis kalad, de akkor is rosszul esett, hogy mással vol utánnam.És nem mondta meg, hogy ők együtt vannak.
2008. márc. 16. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te nem ugyanezt csinálod? van barátod, mégis találkozol vele. ha ő csinálja, az már nem az igazi? nem értem igazából a problémát. ő sem akar tőled komolyat, csak egy kis kalandot. ennyi lehet
2008. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ciki, ha a fagyi viszzanyal...
2008. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha csak egy kis kaland akkor miért zavar. ennyi erővel szpvá tehetné ő is h mért nem szakitasz a pasiddal. szoval sztem okod nincs rá
2008. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs okod ra mert te ugyanazt csinalod pepitaban. mit szolna a te pasasod ha megtudna h ezt csinalod????? serti az onerzeted??? es az nem serti amikor te csalod a parodat???? szegeny pasas... azert ilyen aberalt nehany srac mert igy kitolnak veluk az olyanok mint te.
2008. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Úgy látszik, nem csak te vagy a nyitott kapcsolat híve, hanem az a srác is. A legszebb az lenne ha kiderülne, az a csajszi az állandó partnere, te meg a kaland vagy neki. Na erre mondta nagymamim mindig: Isten nem ver bottal.
2008. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!