Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a kis aranyos, csendes szolid, határozatlan kisfiúk? Hol találok ilyen pasit? 24/l

Figyelt kérdés
Elég irányító típusú nő vagyok, ezért jó lenne egy nálam gyengébb fiú, de sajnos mind magabiztos domináns pasikkal találkozok
2012. aug. 20. 12:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát én ilyen vagyok, de jobb szeretem a hozzám hasonló aranyos, félénk kislányokat. :D
2012. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
A kedvedért leszek határozatlan. 18/F
2012. aug. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Húúú múltkor láttam a Keletiben egy nagyon szép rendőr lányt. Nem te voltál?

Ha te voltál írhatnál privátot, szerelmet vallanék neked. Azóta is azzal a lánnyal álmodok.

2012. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
érdekesnek érdekes..de ott van valami ficam,ha egy nő rendőr...
2012. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél csinálni a fiúval, seggbe dugni, vagy mi?
2012. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
na ezekből a díszb-uzi gyerekekből bőven akad manapság... ugy is elszaporodtak manapság...
2012. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ezen az oldalon azt hiszem rengeteget találsz
2012. aug. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Mi az, szétszakadt otthon a papucsod, és kéne egy másik?!
2012. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tele van velük az oldal :) Én is csendes, szolid, félénk természetű vagyok, bár nem mindig határozatlan :)
2012. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na emberek ezért jó hogy nincs két egyforma ember:) Ilyet se hallottam még, hogy valaki direktbe ilyen típust keres. Természetesen vannak ilyen fiúk/férfiak... nálad gyengébbet se lesz nehéz találni, manapság a vasalt haj a menő és rokonai, ez tuti nem erőt sugároz. Amúgy én nem mondanám magam kifejezetten csendesnek, mert elég nagy szám tud lenni vala :D Mégis van ismerősöm aki kisfiúnak hív ismeretlen indokból, muszáj volt ideírnom mert erről a kérdésről pont ő jutott eszembe :D
2012. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!