Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexi női szemmel nézve, kockahasú, szálkás, cicafiú, aki reggel 2 órán át vasalja, zselézi a haját?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak kivételek, de én ilyet még nem láttam...nálam férfi szemmel nézve, és most ne nézzetek melegnek, nem vagyok az, de szerintem sokkal jobban néz ki egy olyan pasi, akinek van egy 2-5 centis, haja, egy kis hús, rajta és teljesen hétköznapi ruhában jár, nem fehér, meg zöld csőnadrágba....

2012. aug. 20. 22:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
de igazad van*-* :$ 17/L
2012. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel! Sőt ha nagyon sok hús van rajta az még jobb :)
2012. aug. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nekem ezek a cicafiúk nem jönnek be. A pasi legyen pasi, és ne kelljen már a gönceire irigykednem, na meg ne nyúlja le a körömlakkomat...


24/n

2012. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

mondom, hogy homik, de nem értik, nekem is inkább az általad felvázolt fazon jön be, persze ne legyen egy dagadt disznó legyen olyan, mint egy maci, és persze hosszabb haj valahogy a mániám nekem is


magyarul nem szexi én az ilyeneket kapásból le hokosozom


16/L

2012. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ismerek műkörmös lányt is és szoktam ezen gondolkodni. De ahogy itt is írták azt hiszem megnyugodhatsz, mert pl ő is azt mondta hogy neki ez nem jön be. Vagy ha látott ilyen fiút nem az volt a reakciója hogy "aaaa, ez a fiú gyönyörű".


Valakinek biztos bejön, dee nem kell aggódni. Egyébként is hány lenyírt hajú csávó sétál az utcán a barátnőjével, na hát kb.

2012. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak ök gondoljak ezt magukrol? :) A lanyok meg helyeselnek, elhitetik velük, mert amugy a pasi tetszik neki... es ha ettöl erzi jol magat, akkor ugy csinalok, mintha ezt jonak latnam? :)


Volt egy "haverom" (amennyiben van nö-ffi baratsag), aki szolariumba jart, szörtelenitett, es minden fent leirt is illett ra. Nekem azert volt nagyon szimpi, mert a vilagrol alkotott nezetei, embersege nagyon közel allt hozzam, vele (sok) mindent meg tudtam beszelni, amit senki massal akkoriban. Mint ferfi, is szoba jöhetett volna - "dekoracio" nelkül. Igy viszont, semmi önbizalmam sem volt mellette, hiszen se szoliba, se konditerembe sem jartam a tanulas+munka mellett. Megdicsertem sokszor (csak markas cuccai voltak pl - nekem a kinais...), hogy erezze jol magat, de azt is mondtam neki, hogy nekem ennel egyszerübb ferfi kell. Erre meg akarta magyarazni, h ö micsoda igenytelen. :) De nem ezt lattam, barmit is mondott. Kicsit sajnalom, mert emberileg egy hullamhosszon voltunk szerintem.

2012. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hé-hé-hé.Miért lenne minden izmos fiú automatikusan homokos cicafiú? Én izmos vagyok,de normál cuccokban járok,középhosszú a hajam,a homlokomba lógó tincseket viszont felzselézem,mert egyszerűen zavar..de csak 2 perc az egész,nem állítgatom órákig.Ettől eltekintve normális,egészen férfias vagyok. 16/F
2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én vok a négyes, mint már mondtam én a szemükbe mondom meg hogy homik, de nőiesebben öltözködnek, mint én

baha meg hát én nem foglalkozok annyit a hajammal, mint egy ilyen

2012. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hetes válaszoló, ez alapján te nem tartozol a cicafiú kategóriába tehát nem vagy le bu.zizva

megnyugodhatsz :)

2012. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kockahas SEXI.

A zselés haj SEXI.

Adam Lambert Sexi_mégha b.zi is.

A nadrág divat kellék.ha vki menő az vonzó

mert népszerű, uralkodó.

Éppugy müködik mintahogy a pasik az anorexiás plázapitsá.ra buknak.

2012. aug. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!