Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az aki szép, az reggel is szép?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aki szép, az reggel is szép?

Figyelt kérdés
22F
2012. aug. 20. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
no ki írta ezt?!
2012. aug. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Horváth Charlie


Egyébként pedig szerintem reggel mindenkinek vicces a gyűrött arca. Engem a párom viccesen kócos boszorkának hív, de olyan kedvesen mondja, hogy imádom érte!


31/N

2012. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindig mondja a barátom, hogy reggel vagyok a legszebb, bár én ezt nehezen hiszem el neki. Mondjuk én inkább "kisimult" vagyok ilyenkor, nem gyűrött.

Egyébként ez manapság hatványozottan igaz, hiszen a legtöbb lány korán reggel már teljes sminkben áll a párja előtt, ami szerintem nem normális. Tehát aki ébredés után szép, az az igazán szép arcú nő szerintem:)

17L

2012. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
31N ! A charlie csak énekelte..sejtettem h a többség nem tudja.. Horváth Attila írta a szöveget
2012. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
17L ! ezt majd akkor tudod igazán megmondani,ha nő leszel..pl 27 évesen ;)
2012. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én pont hogy szebb vagyok reggel mint napközben. kipihet az arcom és nem nyúzott.
2012. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha szeret az akivel vagy, annak még egy szakadt pizsamában, vagy sz*rrá ázottan is szép vagy :)
2012. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Miért, te úgy gondolod, hogy egy 17 éves nem tudja megállapítani, hogy mi a szép? Nem magamról beszéltem.

Na mindegy, talán egyszer majd elég érett leszek ahhoz, hogy lássam a szépet is másban, ne csak azt higgyem, hogy látom....

2012. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem azért szeretsz vkit mert "szép" hanem

azért látod szépnek mert szereted akkor tudod

igazán mit jelent szépnek látni vkit reggel.

Ha 20éve élsz eggyüt vkivel aki valóra váltotta az álmaidat, mert családként élhettél vele.eggyütt vészeltétek át a nehéz helyzeteket.

együtt nevetetek, sirtatok. ő ottvolt veled.te vele voltál ha szüksége volt egy mosolyra egy ölelésre. Megéltetek ezer csodát és tudod, hogy még ugyanennyi vár.Éshabár lehet hogy ráncos, de minden ránc mesél.A szeme környékén a szarkaláb attol a nevetéstől alakult amit te csaltál ki.a szája szélén gyenge barázda a rád hintet kedves mosoly emléke.

Eggyek vagytok, és mert szereted és ő szeret nem lehet semilyen plasztikai macával jobb.mert az érték a szivedben van.nem a szemedben.

2012. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!