Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerintetek "nincs ló jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek "nincs ló jó a szamár is helyzet" ebben a párkapcsolatban aminek már egyszer vége lett? 19/f

Figyelt kérdés

Volt egy 25 éves barátnőm...7 hónapig voltunk együtt normális volt nem csinált hülyeségeket az elején majd megromlott a kapcsolat...3 szor dobtam én majd a végén szakítottunk a 4 dik esetre amikor meg is ütöttem.

A szakítás után most a mai nappal együtt bezárólag kb 2 hét telt el, de ő már más pasival volt aki 30+ os mármint évben.

Ma behívott, hogy beszéljünk..elmondta, hogy amióta össze álltak 2 szer mentek szét..és ma szakítottak is.

Én tesztből el kezdtem taperálni stb és örült neki meg fel is izgult rám ahogy láttam.

Elmondta azt is ,hogy ezzel a pasival neki eddig legjobb volt a szex "meghogy ő ilyet nem fog találni már"....hát nekem már itt le esett, hogy valami bajj van az agyával.

én annyit mondtam neki , hogy nem érdekell én csak dugni akarok veled..kapcsolatot nem erre meg azt, hogy várjál még..még az ujjára is rá tetóváltatta a nevét annak a csávónak.

De végig azt mondta, hogy mennyivel izmosabb lettem meg milyen jól nézek ki..amióta nem vagyok vele együtt amúgy 6 kg izmot szedtem fel...na mindegy nem ide tartozik.

És amikor elakartam menni megfogta a kezem nézett és elkezdi, hogy mi milyen szép pár voltunk nem? én meg annyit mondtam ,hogy ja és elsírta magát meg megölelt.

Mondta, hogy bánja ezt az egészet így meg úgy..én meg eljöttem adtam az arcára 2 puszit aztán kész.

Most ez mi?



#fsafasfas
2012. aug. 20. 23:08
 1/3 cukorka<3 ***** válasza:
Egy féreg vagy ha megütötted, a csaj meg hülye ha sír utánad...
2012. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
gyökerek vagytok mindketten.
2012. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó neked volt igazad:D szerencsére megszopta rendessen ő is én meg nem beszélek vele többet.
2012. aug. 21. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!