Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tesztek ha a barátnőtők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muffinmester kérdése:

Ti mit tesztek ha a barátnőtők napi szinten sokat készülődik (30-45 min) és hiába szólsz neki, eleinte 5-10 percel lerövidíti, aztán visszaáll az eredeti helyzet?

Figyelt kérdés

2012. aug. 9. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmit nincs barátnőm
2012. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért szólsz neki? Ha nem vagytok késésben sehonnan, akkor hagyd nyugodtan készülődni, ahogy neki kényelmes! :) Én is ennyi szoktam mindig, ha megyek valahová.
2012. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem gond,fogom az újságot és megcélzom az árnyékszéket.
2012. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 okoska31 ***** válasza:

Azért is egyet kell értsek Dögpumpával (érdekes nickname...), mert ha sürgeted, akkor a program alkalmával fogja hajtogatni, hogy "mert nem hagytál készülődni, most nézd meg......."


kezdje ennyivel előbb...

2012. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

min miért nem lehet leírni hogy perc? :o

ilyenek a nők..

2012. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De olyan macerás folyton megvárni az a fél órát, hogy kivaslaja a haját és felrakja a sminkét, szép kényelmesen piperkedik. Még ha nem is sietek sehova, állandóan fél órákat várni, hogy kimehessek vele az utcára néha idegesítő :D
2012. aug. 9. 14:02
 7/13 anonim ***** válasza:
A barátnőd helyében engem meg az idegesítene, hogy ennyire türelmetlen vagy. -.-
2012. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint kénytelenek vagyunk kivárni mig végeznek vele, mert csak a közhangulaton rontunk a sürgetéssel!
2012. aug. 9. 14:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor iy ezt csinálja, ha csak elmentek sétálni vagy a boltba? Vagy csak akkor, ha munkába megy vagy valami program van? Előző esetben tényleg kiborító lehet, utóbbiban azért kibírható. :)


24/n

2012. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy érzem hogy ő szereti, ha megadják neki azt az időt amit ő úgy érez, hogy elég a készülődésre. Én elég potnos és precíz fajta vagyok, nem nagyon szeretek késni. Álltalában ha megyünk valamerre akkor megyünk emberek közé is és akkor érvényesül a készülődés. De van, hogy strand előt is képes felrakni a sminket és kivasalni a haját (arra a fél órára amíg víz nem éri)
2012. aug. 9. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!