Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők: ki hogy vélekedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők: ki hogy vélekedik erről? (Fb-kérdés)

Figyelt kérdés

Aki szerint a Facebook hülyeség, blablabla, az most kattintson az X-re.


A többieknek: mennyi idő után töltötök fel közös képeket a pároddal az adatlapotokra? Szoktatok egyáltalán feltölteni közös képet? Mi a véleményetek erről?

Kort is írjatok!


2012. aug. 21. 21:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Micsoda problémák...
2012. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Ez aztán nagy dilemma...
2012. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tizenéves pics@ vagyok, csak érdekel a dolog. Nem tudom erről pl. miért nem lehet megkérdezni a mások véleményét?
2012. aug. 21. 22:02
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a Facebook hülyeség, blablabla
2012. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor érdemes képet feltölteni, amikor igazán úgy érzitek, hogy büszkék vagytok egymásra, és tiszta szívből szeretnétek, hogy tudja mindenki, hogy együtt vagytok. :)

Ez nem idő kérdése szerintem, mert lehet az akár a kapcsolat legelején...de lehet kicsit később is, amikor már eltelt egy kis idő.

A lényeg, hogy szerintem mindketten ugyanazt érezzétek erről. :)

Gondolom most nem sokat segítettem. :D Bocsi.

2012. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha lenne párom se adnám a fejem ilyesmire.:D
2012. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátom paranoiás, nem akar felrakni semmilyen képet, meg semmi infót, nehogy visszaéljenek vele. Meg amúgy sem szeret fényképezkedni.

Így mi nem raktunk ki közös képeket - talán egy db ha kint van - de amúgy készültek képek, csak nem töltöttük fel. Az sincs kint, hogy együtt vagyunk. Én ezt kitettem volna, de ő tényleg über paranoiás, szóval elfogadtam, hogy ő nem akarja, nem igazán ezen múlik...

21L

2012. aug. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tehát egy nő csak akkor tölt(sön) fel közös képet, ha büszke a párjára, igazán szereti és komollyá vált a dolog?
2012. aug. 21. 22:10
 9/17 anonim ***** válasza:
Erre meg miből következtettél?
2012. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Azért jutott eszembe ez a kérdés, mert szoktam látni gyakran olyan párokat is, ahol csak az egyik fél tölti fel a közös képeket, a másik viszont egyet sem.
2012. aug. 21. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!