Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok van nálatok ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van nálatok ugy, hogy eloszor nem kell a fiu, de késobb meg tepernétek utána?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Bar fiu vagyok, de van bizony. Engem kb le sem sz.rt egy lany, pedig tudta jol, hogy en nagyon szeretnek jarni vele, de inkabb azt tettette, hogy nem tudja. Utana megbetegedett es kulfoldon volt korhazban es ott latta be, hogy en vagyok az egyetlen aki oda is elmennek meglatogatni, a baratai nem... Utana miutan hazajott o tepert utana, de miutan ugy mond visszakapott, 2 honap utana ismet nem kellettem...
2012. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt. Egyszer nem szándékosan nagyon megbántottam. Majd egész nap azon kattogott az agyam, hogy kérjek bocsánatot. Teltek a napok, de még mindig fúrta az oldalam. Majd valahogy elértem és leszerveztem egy találkát. Addigra annyit járt a fejemben, hogy beleszerettem.
2012. aug. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
koszi.értem.én hasonlo eset vagyok-ez az elso hozzászolonak szolt:)
2012. aug. 20. 20:12
 4/10 anonim ***** válasza:

Nemrég beleestem ebbe a hibába. Úgy voltam vele, hogy nem kell senki, jobb nekem kapcsolat nélkül. Már rájöttem, hogy nagyon is tetszik a fiú, mindig azon kapom magam, hogy rá gondolok... Mivel ez mostanában történt, elhatároztam, hogy megpróbálom helyrehozni, amit elrontottam. :)

17/L

2012. aug. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez vicces. Van egy lány, aki régóta tetszik nekem, találkozunk is sokat, jól érezzük magunka együtt. Egy ideje már szakított a barátjával is. Amikor ezt megtudtam öröm és boldogság (előtte pont ezért nem kezdeményeztem), a napokban elmondtam neki, hogy nem véletlenül keresem a társaságát. Sajnos nemet mondott. Elfogadtam, a kapcsolatot természetesen nem szakítottuk meg. Ez történt szombaton.

Erre most itt olvasok egy kérdést, hogy még innen is lehet visszaút:D Szóval ezt jelnek veszem, egy ideig még biztos kitartok:D

2012. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell halál komolyan venni,amit eloszor mond egy csaj,változhat a véleménye...
2012. aug. 20. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Remélem az én esetemben is bejön.Bár azt se igazán tudom,hogy lekoptatott,mert nem volt egyértelmű.

21/F

2012. aug. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha elsőre nem kellesz aztán mégis akkor el kell gondolkozni, hogy mi változott meg. Ilyenkor mindig felmerül a gondolat: Ha nincs ló a szamár is megteszi.....??? Az első hozzászólónál tipikusan ezt érzem például.
2012. aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
igen volt már velem is. egy ideig nem érdekelt, utána meg hirtelen elkezdett tetszeni de nagyon..
2012. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan eset volt, h a sráccal nagyon jó barátok lettünk és amikor ő össze akart velem jönni először akkor még úgy éreztem h nekem nem kell kapcsolat és kár lenne elrontani a barátságunkat, mert mi lenne ha nem működne...de ugyanúgy barátok maradtunk és 1-2 hétre rá rájöttem, h én is többet akarok tőle, így most együtt vagyunk :)
2012. aug. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!