Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok egy ilyenhez?

Figyelt kérdés
Most házasodtunk össze, és néha annyira kívánom, hogy area gondoltam, összehozok egy olyan napot, amikor egész nap meztelenek vagyunk, tv-zünk, fürdünk a medencében, főzünk, és néha-néha amikor kedvem tartja minden szó nélkül elkezdem ujjazni, vagy kinyalom, izgatom a popsiját, stb. Elviselnétek, tetszene, izgatna titeket ?

2012. aug. 21. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem nagyon izgatna.Irigylem a nejedet
2012. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár év múlva meg fogod bánni ezt a kérdést :) A neten nyoma lesz ;)
2012. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem lány vagyok és nem is az a korosztály, de nem nagyon örülne annak szerintem, ha te nekiállnál izgatni barlangot, mikor a barna medve a kis bocsaival épp elhagyni készüli azt.
2012. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És ha nyoma lesz?Mi ebben a szégyen?

Ha szeretem a párom benne lennék.Bár a meztelenkedés nekem nem túl izgató,akkor inkább valami szexi hálóing.

2012. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
en nagyon orulnek nekii:PP
2012. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jó ötlet :)
2012. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért megnézném hogyan nézne ki így egy családi bevásárlás, vagy milyen fejet fog vágni a postás. :))
2012. aug. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van saját medencétek? HÚÚ, ti aztán nagyon gazdagok vagytok.


Nem is tudtam, hogy ebben az országban is van valakinek saját medencéje. Ezek szerint mégis gazdagok itt is az emberek...

2012. aug. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!