Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit szólnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit szólnátok az ilyenhez az első találkozáson?

Figyelt kérdés
Ha találkoznátok egy leányzóval,és az annyira izgulna,hogy elsírná magát mikor ott álltok egymással szemben ?:P
2011. máj. 1. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ráncolnám a homlokom és néznék nagyokat, aztán megkérdezném hogy miért sír.
2011. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tetszene, megnyugtatnám, hogy nem kell ennyire izgulnia :)
2011. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 valaki a tömegből ***** válasza:
100%
Ezt most csak kíváncsiságból kérded vagy tényleg megtörtént? Hát valószinüleg megpróbálnám megnyugtatni, ha nem sikerülne, akkor pedig hazavinném és megbeszélnénk egy másik alkalmat.
2011. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Seggbe basznám :D

jó nem csak vicceltem

öö megkérdezném mi a bajod

2011. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát te meg meg miért sírsz? -Kérdést vágnám hozzá.

Én nem értem, hogy izgalmában elsírja magát? Ezt hogy?

2011. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is szörnyen meglepődnék, de ha leesik, hogy csak azért sír mert izgul, akkor egyszerűen átölelném. :)

Kérdés, hogy ez leesne-e? Mert hát miből? Erre nem számít az ember. Szóval, először azért még is csak megkérdezném, hogy mi baj...


16/F

2011. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hümi ***** válasza:
ez megtörtént eset? :D én csak akkor sírnám el magamat ha annyira csúnya lenne szegény gyerek vagy ha egy görög félisten lenne akire nem számítottam volna :D
2011. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát velem,kajak megtörtént :S :D
2011. máj. 1. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos volt már temetésen és rólad is az jutott eszébe.
2013. szept. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!