Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kérdésem a következő lenne....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a következő lenne. Hogyan lehet valakivel kibékülni akivel anno jártam, évekkel ezelőtt irtam neki levelet, h ne haragudjon a szakitás miatt, de még gyerek voltam. Erre választ se kaptam?

Figyelt kérdés
Bánt a lelkiismret és ha meglátom a tömegközlekedésen én szivesen beszélnék vele. De nem merem. Egyáltalán hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot?
2012. aug. 22. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha meglátod valahol és egyedül van simán menny oda hozzá szerintem. vagyis attól függ hogy ő hogy élte meg a szakítást. szerintem először írj rá facebook-on hogy mi van vele meg ilyenek és akor már nem is kell félned hogy megszólítsd az utcán :D
2012. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akard kikaparni azt a sebet, ami már majdnem begyógyult. Neki is megvan már a maga élete, és neked is.
2012. aug. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyjad szépen. Írtál neki egy levelet, ha biztos vagy abban, hogy megkapta, akkor bízd rá. Ő nem akarta felvenni veled a kapcsolatot újra és ennyi, te pedig ne erőltesd. Egyszer ezek szerint már fájdalmat okoztál neki, egyáltalán nem biztos, hogy vágyik még a társaságodra... Ezúttal ne légy önző, ha ő a leveled után is úgy döntött, hogy inkább figyelmen kívül hagyja, akkor kerüld továbbra is, ne akaszkodj rá és pláne ne zaklasd!
2012. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. már levelet irtam neki annó de nem a facebookon igaz választ nem kaptam rá. a dolog annyiba fáj, hogy legalább egy köszönés beleférne, hogy azért tudjam nem haragszik... azért nem tudom hogy közel 10 év után is ennyire hogy lehet valaki haragtartó. ráadásul osztálytársak voltunk. és én úgy búcsúztam el tőle érettségi után levélben, hogy azért ha már másfele megyünk azért tudja hogy sajnálom meg minden.
2012. aug. 22. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!