Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy páwa csaj már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WP kérdése:

Van egy páwa csaj már régóta ismerem, jókat lehet vele hülyülni, nagyon jól néz ki. Elmondta hogy bejövök neki és hogy nem lehetne e továbblépni barátságról. Most mit csináljak? (többi lent) 15/F

Figyelt kérdés
Én nem vagyok páwa,valahogy át lehet állítani normális stílusra a csajt?
2012. aug. 22. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy csak én nem értem a mai "tini szlenget"....de mi az a "páwa" dupla v-vel??? :O


N22

2012. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg nem vagy te is ilyen retardált. :)
2012. aug. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
páwa=b*zisan öltözködő (rezgő csontú) fiúk és k*rvásan öltözkődő lányok.
2012. aug. 22. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
páwa (dupla v-vel, még véletlenül sem simával, erre figyeljetek ám nagyon oda!! lol) definíciója: sötét nyomorékok, valószínűsíthető, hogy valami vissza is maradhatott náluk, olyan ruhákban járnak, amit ép eszű ember nem venne fel (fiúk: v-nyakú póló, kereszt a nyakukban, mert az olyan kúl, 2 számmal kisebb nacika, a lányok meg simán úgy néznek ki, mint a r*bancok, 10 kiló festékkel a pofájukon, amit vésővel is nehéz lenne lekaparni). Kb ennyit róluk. :)
2012. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kösz a felvilágosítást...:D
2012. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ebből következik hogy minden normális ember utálja őket :D És ráadásul jogosan mert a legtöbb az nagyképű paraszt
2012. aug. 22. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Madarakat nem dugunk, hagyd a francba, mielőtt téged is "bepáwásít"
2012. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!