Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15 éves vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és tetszik egy 12 éves lány. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Voltam nyáron egy ilyen szabadidős táborban és megismerkedtem egy 12 éves lánnyal aki az iskolatársam, csak eddig valahogy elkerülte a figyelmemet. Sajnos csak a tábor utolsó néhány napjában, de elég sokat voltunk együtt. Csomót beszélgettünk meg minden. Nekem megtetszett a lány...nem az az átlagos 12 éves, hanem elég érett teste meg gondolkodása van meg minden. Mi a véleményetek? Szerintetek be próbálkozzak nála? vagy várjak még kicsit?

2012. aug. 21. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele szerintem..

Neharagudj, de még túl kicsi.

És bajba is sodorhatod magad emiatt.

2012. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
várjál,mindenképp várj...nekem 2 ilyen esetem is volt és semmi jó nem lett belőle..
2012. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Legyél szomoru, hogy te már elmultál 14 különben mehetne a moka.
2012. aug. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
Majd ha lesz 20,te meg 23 akkor visszatérhetsz rá,de addig hagyd..
2012. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hát ha dugásra,szexre gondolsz akkor NE!! börtönbe is kerülhetsz e miatt.
2012. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó nem arra gondolok tudom hogy furán hangzik, de ebben az esetben nem
2012. aug. 21. 23:56
 7/19 A kérdező kommentje:
eszembe sem jutna megrontani nem vagyok pedofil meg semmi csak azt látom, hogy ő is szívesen beszélget velem itt chaten meg mondja hogy szívesen taláálkozna velem. Én is leginkább arra gondoltam, hogy ebből mondjuk 2 év múlva lehetne valami nem most rögtön
2012. aug. 21. 23:59
 8/19 Ayashi válasza:
őszinte válaszként csak annyit mondok, ha tudod hol a határ és tudsz várni akkor mindent bele :D
2012. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

őszinte válaszként csak annyit mondok, ha tudod hol a határ és tudsz várni akkor mindent bele :D


Aha, csak néha akkor is átlépjük a határokat, ha tudjuk, hol van.

2012. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
4%
Egy beteg kis f@sz vagy! Remélem kiderül és lecsuknak a fiatalkorúak börtönébe!
2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!