Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ki lennétek akadva ha feleségetek egy nála fiatalabb gyerekkel sms-ezne meg levelezne egész nap?

Figyelt kérdés
Az nem baj ha másokkal is beszélget csak ott van a gond hogy a beszélgetések elég intim jellegűek. Ti mit csinálnátok. A párom nem tudja hogy én tudom hogy ők miről beszélgetnek.

2012. aug. 22. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
csinálja ha már nem ezt csinálnak hanem mást na akkor lennék kiakadva
2012. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsi az intim dolgok alatt azt értettem hogy pl.: esti beszélgetés arról szólt hogy ki mit visel meg hogy hogy mosnák meg egymás hátát, meg mi lenne ha most éppen egymás előtt állnának a zuhanyzóban meg hasonlók
2012. aug. 22. 19:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Elgondolkoznék,hogy mit nem kap meg tőlem(kedvesség,szeretet,érdeklődés,ölelés,együttlét),miért van szüksége pótcselekvésre.
2012. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egy szava nem lehet mindent megkap meg amit akar ezalatt mindent értek szeretet ha kell vmi meg lesz idővel ezért is nem értem
2012. aug. 22. 19:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért ez durva, hogy ilyenekről beszélgetnek, mintha fel akarná szedni! Még járáson belül sem hagynám, nemhogy házasságban! Hány évesek vagytok? Mióta vagytok házasok? Beszélgess el vele szerintem! Ez már nem barátkozás szerintem, hogy mit csinálnának, ha most épp meztelenül lennének egymás előtt különböző intim helyzetekben! Hahóó, férje van!!!
2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3. vagyok és nő,és nagyon rég házasságban.

Valami nem stimmel,valami hiányzik,valamit nem kap meg.

Talán beszéljétek meg veszekedés nélkül.

De lehet egyszerú nőiességi igazolás,hogy kellhet egy fiatalabb férfinek,egyáltalán egy másik férfinek.És ez nem azt jelenti,hogy meg akara csalni,vagy otthagyni.Ennek a hátterében pedig kisebbségi érzés,nőiességi problémák állhatnak.

2012. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!