Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti leélnétek egyetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti leélnétek egyetlen férfival az egész életeteket?

Figyelt kérdés

aki az első szerelmetek, és akinél elvesztitek a szüzességeteket

(csak kíváncsi lennék, hogy hányan gondolják így, mivel és most vagyok 20 éves, és a barátom is, már 3 éve együtt vagyunk, és

őszintén szólva, nem hiszem hogy eltudnék más férfit képzelni az életemben.)


2012. júl. 29. 11:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nőből még 3,5milliárdat!
2012. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mivel már voltam több pasival, így ez a kérdés tárgytalan, de pl a mostani barátommal el tudnám képzelni a hátralévő életem.

21L

2012. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
17 vagyok a barátom 25 és eszem ágában nincsen más férfival összejönni. 2 éve várja, hogy neki adjam majd a szüzességem és egy cseppet sem siettet. szerintem ilyen pasi az álma mindenkinek. de a lényeg, hogy én sem tudnám más mellett elképzelni magamat, és amikor arról beszél, hogy megkéri a kezem meg lesznek gyerekeink, akkor korainak sem tartom a témát
2012. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a véleményem az olyan első nagy szerelmekről, amik még jó formán tini korban alakultak ki, hogy nem a legszerencsésebbek. Ugyanis még nem alakult ki rendesen az egyéniségük és az évek során megváltozhatnak a felek és könnyen kiderülhet, hogy nem is illenek egymáshoz. Szépnek, álomszerűnek hangzik ez az egész, de ritka az ilyen "gyerek szerelemből" lett felnőtt kapcsolat.
2012. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Ahhoz nagyon jól kell kinéznie egy férfinak, h egy nő egész életében vele maradjon. Ugyanis ha egy nő lát egy férfit, aki jobban néz ki a párjánál, és van rá lehetősége, otthagyja érte v megcsalja vele.
2012. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
11.55: Akkor ez fordítva is igaz a férfiakra...
2012. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
úgy legyen...:)de ha 7-8 éve lennétek együtt,reálisabb lenne a kérdés..34f
2012. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
El tudtam volna képzelni az életemet az első szerelmemmel, úgy hogy soha senki más, igen. Csak ő ezzel nem így volt.
2012. júl. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
11:56 A férfiakra nem, mert egyrészt mi nem vagyunk annyira felszínesek, másrészt azért vagyunk vkivel, mert szeretjük, nem azért, h mutogassuk másoknak, milyen jól néz ki.
2012. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
igen!!! :)
2012. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!