Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ojan kérdésem lene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ojan kérdésem lene hogy: szerintetek ciki egy 16 éves lánynak 13éves fiuval járni?

Figyelt kérdés
Viszonylag egy magasak vagyunk egyikünk sem hülye vagy ijesmi. Sok benünk a közös ám más témában tanulásban azt irta hogy szerinte 3év kicsit sok lenne szerintetek? NEGATIV KOMMENTEKRE NEM NAYON VAN SZÜKSÉG KÖSZÖNÖM!!! és nagyon szeretem.
2012. aug. 23. 07:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Kis kiegészités: már 3éves mikor meg láttam belé szeretem 2éve gondolkodom rajta hogy elmondom neki. Pasija egyenlöre nincs
2012. aug. 23. 07:12
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Kár, hogy a szellemi képességed leragadt a hatodik évnél.Ja és a helyesírást gyakorold még cica fiú!
2012. aug. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

1. Helyesírásod nulla;

2. gyerek megrontása /14 alatt/;

2012. aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te vagy a 13 éves kis srác. Igen, elég gáz öcsi.
2012. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"NEGATIV KOMMENTEKRE NEM NAYON VAN SZÜKSÉG KÖSZÖNÖM!!! "


Pedig pozitívat nem fogsz kapni!

Nem tudom eldönteni te most a fiú vagy vagy a lány!

AZ egyik legsúlyosabb tényező ebben a témában az, hogy 14 év alatt liliomtiprást követnél el ha "véletlenül" összekerülnétek az ágyban. Független attól, hogy beleegyezés volt-e vagy sem!

A kérdésednél nem az a lényeg, hogy egy magasak vagytok-e, hülyék vagytok-e vagy sem!

Ebben a korban szerelem nem nagyon lehet, csak max fellángolás! Hidd el nekem! Idővel úgy is megérted!


A kérdésedre konkrétan a válasz IGEN, sok a 3 év!

Akár lány(13)-fiú(16) vagy fordítva, mint a te esetedben.


Ha rám hallgatsz, elfelejted ezt a kapcsolatot.

2012. aug. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Golan Trevize ***** válasza:
Nem a korkülönbség ciki, hanem ilyen helyesírású egyénnel járni ciki.
2012. aug. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
fogadjunk pedo vagy, honnan szabadultál?
2012. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
A helyesírásod és a beszédstílusod alapján cigó lehetsz, a csaj helyében nagy ívben elkerülnélek.
2012. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Golan Trevize ***** válasza:
78%

Kérdező miatt tart itt az ország, ahol, nem pedig azok miatt, akiket kiakaszt egy ilyen ostoba, tanulatlan hülyegyerek.


Szánalmas az alapvető helyesírási szabályok ismeretének hiánya, ilyen helyesírással másodikba nem lenne szabad továbbengedi a diákokat...

2012. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Golan Trevize ***** válasza:
56%
Ez valami kisegítő iskola? Vagy a többiek még nálad is selejtesebbek?
2012. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!