Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki lenne járni egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne járni egy lánnyal aki még csak most lesz 13, de én már 15 és fél vagyok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 05:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Effektív nem nagy a korkülönbség belefér. A lányok meg amúgy is korábban érnek a fiúknál. Szerintem megér egy próbát, max szakítás lesz a vége.
2011. júl. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
97%
Ha az én 13 éves lányomat környékeznéd meg, kitekerném a nyakad!!
2011. júl. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%
Előző hozzászóló csak egy óvodás, ne hallgass rá.
2011. júl. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát végül is nem nagy korkülönbség a 2 és fél év, csak máshogy adja ki magát ha pl 20 és 22 és félről lenne szó. De a mai 13 éves lányok szerintem elég érettek. Meg ha felmerül benned h ciki-e akkor nyilván nem szereted őt, akkor meg fölösleges az egész. Keress valaki olyat aki megfelel az egész környezetednek, az meg h te és a lány mit éreztek le van sz.va xD
2011. júl. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
13évesen a csajnak nem pasiznia kellene .... szerintem várjatok egy kicsit
2011. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mivel még nem töltötte be a 14-et, tehát büntetendő cselekedet megdugni. És igen, egy 13 éves lánynak még nem ezzel kéne foglalkoznia és ha az én lányomnál próbálkoznál, kitaposnám a beledet.
2011. júl. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"De a mai 13 éves lányok szerintem elég érettek."


Attól még, hogy mindegyik ezt hangoztatja, nem igaz, sőt.

2011. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Az érettet nem úgy értettem. Hanem lehet a srácot az zavarná h gyerekesen néz ki, de a mai 13 évesek attól h agyilag nem, de kinézetre többnek tűnnek...
2011. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mindenkivel egyetértek aki azt válaszolta kitaposná a belemet ha az ő 13 éves lányával akarnék járni. És megdugni sem akarom. Sőt nem is szeretem. Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert van egy haverom aki 16 éves és egy olyan lánnyal akar járni aki még csak most lesz 13. A probléma az ott van, hogy a haverom, külsőre kinéz 18-19-nek is, a lány pedig kislányos. És elég fura volt kettejükre nézni :/
2011. júl. 10. 17:10
 10/20 anonim ***** válasza:
Én anno 18 évesen jártam egy 13 éves csajjal. Nem éreztem cikinek. Kit érdekel ki mit mond? Ha értelmes és szeretem, akkor csak az számít.
2011. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!