Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom folyton tologatja a házasságkötés időpontját?

Figyelt kérdés
34 éves nő vagyok, a vőlegényem öt évvel idősebb, ő már túl van egy házasságon. Két éve vagyunk jegyesek, tavasszal azt beszéltük meg, hogy nyáron összeházasodunk, de amikor a nyári szabadság programját beszéltük meg, akkor már szóba sem jött a házasság, inkább egy kirándulást javasolt, amit meg is ejtettünk. Én nem hoztam szóba akkor, hogy hát házasságot terveztünk, mert szégyelletem én emlékeztetni erre, s nem akartam, hogy kényszerből tegye meg ezt a lépést. Aztán valamikor kora nyáron, amikor ismét szóba került a dolog, akkor abban egyeztünk meg, hogy akkor októberben legyen az esemény. Most pár napja viszont már pedzegeti, hogy akkor mégsem lesz jó a dolog, mert betegeskedik az édesapja. Mentális jellegű egyébként a dolog, depressziós szokott lenni, s olyankor nem lehet kimozdítani a házból. S októberben esedékes, hogy ismét az legyen. Egyébként most csak polgáriról lenne szó. Lakást sem akar vásárolni,pedig megvan rá az anyagi kerete, inkább egy ismerőse lakásában él, persze itt albérletet nem kell fizetnie, csak a lakást kell fenntartania. Oda beköltözni viszont lehetetlenség, mert az ismerős cuccaival van tele a lakás, az ő dolgai is halmokban állnak, de őt ez nem zavarja. S persze a sok cucc miatt takarítani sem lehet. Sajnos, őt nem izgatja az, hogy otthona legyen, egy szállodai szobában is meglenne minden további nélkül, én viszont ilyen téren nagyon igéyes vagyok. Komolyan mondom, hogy most ott tartok, hogy kedvem lenne abbahagyni az egészet, pedig nagyon szeretem a páromat.
2012. aug. 23. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha véleményt kérsz valamiről, érdemes minden fontos információt megadni, nem később védekezni olyasmivel, amiről a válaszadók addig nem tudhattak, mert ez csak egy felesleges kör volt. :)

Így nézve a párod igénytelen. Ennyi.

2012. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

egy csomó kérdés

szeret egyáltalán, ha nem veszi figyelembe a te igényeidet (lakás hogy nézza ki)

szeret, ha nem akar elvenni, többszöri célozgatásra?

véglegesnek gondolja-e a felesége állapotát?!!! gyógyulás esetén mi lenne?

addig ideiglenesnek gondol mindent (csövezés més lakásában)?

Mi van, ha fél, hogy "minden ugyanúgy fog ismétlődni", ha házasodik?

2012. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!