Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot adjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek volt egy 2 éves kapcsolata, szakítottak.A srác azt mondta hogy barátnőm megváltozott és hogy ezért megváltoztak az érzései iránta.A barátnőmet elkezdte érdekelni hogy mit mondanak mások szóval mindenkinek meg akart felelni hogy szeressék őt. De láttam a barátnőmet szenvedni sírni a srác miatt,láttam ahogyan szerelemből "barátság" lesz majd utálat és hallottam hogy a srácnak új kapcsolatai vannak.De valahogy mindig ott voltak egymás életében. Nagyon nehezen lett túl a barátnőm ezen az egészen. Erre most egy jó idő elteltével(több mint egy év)újra randiznak egymással és újra szerelmesek kezdenek lenni egymásba.Nem szeretném hogy a legjobb barátnőm újra szenvedjen még ha ő is volt a hibás .Létezik ilyen, ennyi harag és gyűlölet után még újra lehet szerelem közöttük? Volt már valaki így? ez igaz szerelem? egy 20 éves lány.
2012. aug. 23. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem voltam így, de ez az ő életük, hadd szenvedjenek vele ők.

Sokan szeretik a se veled-se nélküled kapcsolatokat, de az is lehet, hogy rájöttek, hogy nem tudnak egymás nélkül élni és bevállalják a kockázatot a sok lehetséges szép emlék reményében.

2012. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ASOT ***** válasza:

Létezni létezhet...talán.


De hogy ugyanolyan nem lesz az is biztos.

És én ezt fellángolásnak mondanám.

És lehet h nincs igazam de szerintem ez inkább azért van mert nem volt semmi kapcsolata neki, sőt esélyt sem adott magának a barátnőd h legyen más. ÉS másnak sem adott esélyt. Vagy észre sem vette.


Sajnos így is úgy is össze fog vele jönni, az hogy mi lesz a vége az kérdéses,,,vagy jól jár vagy ismét csalódni fog de akkor totál össze fog esni.


És akkor jönni fog majd a következő kérdés, hogy miért ilyenek a férfiak, miért kellettem neki, miért?? talán kihasznált.


De hajrá majd megtudja, és lehet h szerencséje lesz.

2012. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen se vele, se nélküle történetek mindig kavarósak.

Bármit csinálsz, vagy így, vagy úgy de előbb-utóbb te leszel a sz@r.

Ha biztatod, azért mert ha megint szétmennek, te leszel a hibás.

Ha ellenzed azért, mert ha összejönnek, ugyancsak te leszel a hibás.


Szóval nem a barátnőd szorul tanácsra, felnőtt nő, azt teszi amit jónak lát, vagy érez, nem fogyatékos, fel tudja mérni a helyzetet, és mérlegelni tudja a döntéseit.


Neked viszont azt tanácsolom, ne avatkozz bele!

2012. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!