Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Titeket hogy tettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Titeket hogy tettek a legféltékenyebbé a barátnőitek?

Figyelt kérdés
Tegnap a csajom egy nagyon rossz praktikát vetett be, egyik fiúbarátját áldozta fel rá. Megértettem és felfogtam, hogy nem bántam vele hercegnőként. Megérdemeltem! Na de nektek melyik a legvicesebb sztoritok? vagy csak én vagyok ilyen palimadár?:DDD

2012. aug. 23. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

engem úgy, hogy beállította a telefonját, hogy csörögjön neki, és férfi hang is hallatszódott, majd megevett az irigység, féltékenység, utána szólt, hogy ezt be lehet állítani a telefonján. kicsit elhanyagoltam, megérdemeltem.

amúgy palimadár vagy, igen.

2012. aug. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem barátnőm volt, hanem egy olyan csajszi, akiért elég sokat küzdöttem. Íme a sztori(kiemelném nem vagyok féltékeny típus):

Elmentünk közösen egy szórakozóhelyre, hogy ott elmondjam neki tisztán,élőben is, hogy mit érzek. Táncoltunk is meg minden de láttam rajta, hogy nem érzi jól magát annyira, így hát elkezdtünk közösen táncolni több barátjával is. Majd miután láttam, hogy az egyik barátjával táncolnak, elmentünk a többivel körülnézni, amiből lett egy aprócska félreértés, hogy én otthagytam őt meg minden, és innentől kezdve velem nem táncolt, ám a másik srácnak kb a karjaiban feküdt már, a csaj elolvadt, nagyon jól érezte magát vele, mosolygott is és láttam a sunyi tekintetén, hogy azt nézi, hogy most mit érzek és mit csinálok. Inkább hülye módjára táncoltam tovább, hogy megmutassam egyedül is tudok ám táncolni, de ez volt az a pillanat, amikor nagyon féltékeny voltam és mentem nézni magamnak valami táncpartnert, hogy megmutassam neki, vannak mások is, akikkel tudok táncolni és akik jól is érzik magukat velem.

Körülbelül ennyi. :D

18/F

2012. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
XD ez atooom :D Akarok mééég!
2012. aug. 23. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátom nem féltékeny típus így nem is én hanem egy fickó tette féltékennyé, azzal, hogy úgy kezdett ki velem, hogy ő ott volt. Lehet nem volt százas, mert elküldtem, mondtam, hogy mint látod nem egyedül vagyok, mindezt nem is discoban, hanem egy szabadtéri programon, de addig komolyan nem volt hajlandó elmenni, amíg barátom neki nem ugrott, mert hozzám akart érni... Akkor volt szerintem a legféltékenyebb.
2012. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ööö. a barátom ha csak meghallja hogy beszélek vagy találkozok bármilyen hímnemű egyeddel is, kivág két fát vagy összetör valamit. úgyis mellettük van az erdő...:))
2012. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!