Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek ilyen...

Miért viselkednek ilyen lenézően a barátnőim a párommal, nektek is ilyenek a barátnőitek, vagy csak az ő szokások az ilyen piszkálás?

Figyelt kérdés

2 éve élünk együtt a barátommal, akit többször is piszkáltak úgymond a következőkkel. Jaj, de vékony vagy, nem kellene enned többet, túl vékony vagy, nagyon vékonyak a lábaid, juj, már ennyire őszülsz, miért nem fested már be a hajad, nem szép, ilyenek. Barátom meg csak mosolyog rajtuk, róluk is lehetne mondani sok negatívumot, mivel nem bombázók, ráadásul az a tipikus szingli típusok, akiknek tehetősebb, sikeres, jóképű férfi kell csak, ezért is élnek már évek óta egyedül, vagy nehezen alkalmazkodnak. Barátom nem szól nekik, van annyira tapintatos velük, de már annyira idegesítenek, főleg,hogy barátomnak nagyon szép arca van, csak annyi,hogy nem izmos és őszül.


Azt szeretném megérteni,hogy miért viselkednek így, mások barátnői is ilyenek lennének?


2012. márc. 28. 20:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szokások - szokásuk
2012. márc. 28. 20:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán irigyek.
2012. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert féltékenyek. Nekik is ilyen férfi kellene, csak ők túl "függetlenek" ahhoz, hogy együtt tudjanak maradni olyannal, mint amilyen a párod is.
2012. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Igen bunkók és irigyek. Te szoktál valamit mondani, hogy le lehet szállni róla és nem is kell, hogy nekik tetsszen???
2012. márc. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A baj ott lehet, hogy el akarják marni mellõled. Irigyek, hogy kapcsolatban vagytok. En a helyedben mellõzném õket.
2012. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

amikor ilyeneket mondanak,neked csak valami beszólást kellene eszközölnöd..pl:de vékony stb...NEM BAJ AZ!ÉN ÍGY SZERETEM,IMÁDOM A KIS FOKHAGYMAGEREZD S.GGÉT :D

vagy őszül? na és?szexepilje!

ha ilyen módon véded a párod,akkor nem lesz kedvük piszkálódni és a béke is megmarad!

2012. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert irigyek, megkeseredett vénlányok, akik azt hirdetik, saját döntésből szinglik, közben a kutyának sem kellenek. Mégis olyan elvásásaik vannak, mintha fehérneműmodellek lennének.

Én tojnék magasról rájuk, szóba sem állnék velük.

2012. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ott rontottátok el (leginkább a párod) hogy nem szóltatok nekik. Már az első beszólásnál le kellett volna osztani őket, tudják már hol a helyük. Ezek után hogy sokadjára is hagyta a pasid hogy ilyen megjegyzéseket tegyenek, gondolom egyre inkább felbátorodnak, és egyre durvább megjegyzéseket tesznek (meg fognak is, ha nem állítjátok le őket.)
2012. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok.
2012. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"-Juj, már ennyire őszülsz, miért nem fested már be a hajad, nem szép

- Neked meg lófogaid vannak..."

le kell állítani őket. a párod nagyon édes, hogy nem problémázik rajta, de egy idő után elszakad a cérna. utálom az ilyet. nekem is van egy barátnőm, aki folyton azt mondta a páromra, h nem is igazi férfi (mert kicsit kisfiús, meg bújós, meg tud romantikus lenni, és nagyon szeret), meg ilyenek... hát én leállítottam, h b*sszameg, neked még pasid sincs. majd akkor, ha te jobbat mutatsz fel, akkor esetleg pofázhatsz... lett neki pasija, aki egy nyomi... azóta nem magyaráz, ne félj...

bocsi, hogy ilyen a hangnem, de engem ezzel engem ki lehet kergetni a világból...

sok boldogságot nektek!!! ne foglalkozz az ilyenekkel, irigyek mindig lesznek, lényeg az, h ti jól érezzétek magatokat!:)

2012. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!