Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan szerelmes vagyok egy fiúba, de apám egyáltalán nem engedi, meg hogy talizzunk szerintetek? Tovább lent

Figyelt kérdés
Nagyon Szeretem ezt a fiút nagyon sokáig voltunk együtt és nagyon hozzá nőttem,és sajnos csak Szeptembertől dolgozom,de nem talizzhatok vele és nem is beszélhetek vele.Apám azt mondta ha beszélek vele egyszer is öltözhetek és takarodhatok hozzá,és adott egy pofont ,hegyez csak a kezdet,hogy meg tanuljam mit kapok ha beszélek vele,borzasztóan nehéz.. szeretem.most azt akarjuk hogy majd össze költözünk csak kel pénz,ő csak szeptemberbe kap fizut,én nem. akkor dolgozom.így hogy beszéljek vele,és hogyan láthatnám?? nem bírom depis vagyok:( sírok csak vízen élek ja és apám azt mondta nem ehetek csak vizet ihatok és pirítós kenyeret ehetek.Szerintetek?
2012. aug. 23. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. aug. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
keressetek egy albérletet az a legjobb megoldás
2012. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok.igen mi is azt tervezzük,hogy albérletbe megyünk de csak 1,2 hónap múlva,de addig is hogy bírjam,ki hogy nem látom,és alig beszélhetek vele sőt egyáltalán nem:(

Facebookon is titokba írok neki.de apu meg tudja.. akkor elmehetek innen.

2012. aug. 23. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!