Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek ha az évfordulótokra a barátnőtök titkár néninek öltözve egy sztriptízt adna elő Nektek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen más nem jut eszembe :) Más ötletet is szívesen fogadok ;)

2012. aug. 23. 20:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
hé, az egyetemista diáklány neked nem szerepjáték. Legyél inkább házinéni :P Babysintér, villanyóra-leolvasó, bejárónő, illetve népszámlálóbiztos, de lehetsz porszívó ügynök is :P
2012. aug. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

:DD ma 20:32


micsoda kreativitás :D

2012. aug. 23. 20:34
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már ilyen kérdéssel! Ilyennek ki nem örülne? Még egy sajtos-sonkás szendvicsnek is örülnék, nemhogy ennek.

Egyébként szerintem a tuti ötlet a diáklány szerep, ezzel nem lehet mellé nyúlni, mert van háttértörténete. Mindenki aki középiskolába, főiskolába/egyetemre járt az találkozott azzal az érzéssel, hogy van egy csaj, a legjobb csaj, akit iszonyat szívesen megdugna. És ha diáklánynak öltöznél, akkor tuti arra asszociálna, és úgy helyben hagyna, hogy huhuuu. Félreértés ne essék, nem arra a csajra gondolna, akit akkor nem kapott meg, hanem ugyanúgy rád. 3 hónapja a barátnőm is ugyanígy beöltözött diáklánynak (teljesen váratlanul, semmi aprapó nem volt rá) és újra azt éreztem, hogy ott vagyok a suliban, itt egy a gyönyörű nő, akit mindenki megakar csinálni, de Ő csak engem akar. Aztak*rva dejóó volt, jééézusom....

2012. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

A páromnak lövése sincs hogy milyen tervek kavarognak a fejemben...ez ma jutott eszembe...;)

Így a válaszokat olvasván, akkor marad a diáklány ;)

2012. aug. 23. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!